Informacje
  • Gospodarze:

    ŁKH Łódź (ŻS)

  • Trener ŁKH Łódź (ŻS):

    Marek Syniawa

  • Goście:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻS)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻS):

    Paweł Jakubowski

  • Wynik:

    7:6 (2:1, 0:4, 5:1)

  • Data:

    17.10.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    15:30

  • Godzina zakończenia:

    17:25

  • Sędzia główny:

    Tomasz Kurowski, Witczak Arkadiusz

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 03:02 EQ

Kowalczyk Oliwier

2:0 13:42 EQ

Kowalczyk Oliwier Kozak Marko

2:1 16:06 EQ

Sochacki Maciej Dawid Borys

2:2 24:36 EQ

Dzikowski Dominik

2:3 30:55 EQ

Zaborowski Paweł Suchocki Marcel

2:4 37:59 EQ

Chyrkin Wowa Dawid Borys

2:5 39:47 EQ

Polnar Mieszko Romanowski Jan

3:5 40:16 EQ

Kowalczyk Oliwier

4:5 41:42 EQ

Świderski Wojciech Pavilv Davyd

5:5 47:27 EQ

Myszka Mateusz Kowalczyk Oliwier

6:5 49:27 EQ

Pavilv Davyd

6:6 49:42 EQ

Krajewski Adam

7:6 57:53 EQ

Świderski Wojciech Pavilv Davyd

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
15:00 Świderski Wojciech ŁKH Łódź (ŻS) 2 Zahaczenie
18:24 Filip Błażej GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻS) 2 Uderzenie kijem
31:35 Shamenko Olekseii ŁKH Łódź (ŻS) 2 Spóźniony atak ciałem
39:03 Filip Błażej GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻS) 2 Zbyteczna ostrość w grze
39:03 Krzesłowski Igor ŁKH Łódź (ŻS) 2 Zbyteczna ostrość w grze
43:30 Kozak Marko ŁKH Łódź (ŻS) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
44:53 Shamenko Olekseii ŁKH Łódź (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
48:25 Filip Błażej GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
51:52 Shamenko Olekseii ŁKH Łódź (ŻS) 2 Zbyteczna ostrość w grze
59:12 Tuszkowski Maciej GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻS) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie

Składy

ŁKH Łódź (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
2 Jaroń Jakub 60:00 6 0 6 0
11 Skiba Szymon 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
55 Shamenko Olekseii 0 0 0 6
56 Kozak Marko 0 1 1 2
84 Krzesłowski Igor 0 0 0 2
21 Sobczak Igor 0 0 0 0
7 Pavilv Davyd 1 2 3 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
69 Ziankou Yahor 0 0 0 0
24 Myszka Mateusz 1 0 1 0
9 Krzesłowski Wiktor 0 0 0 0
31 Stępień II Jan 0 0 0 0
8 Stechni Maciej 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Kowalczyk Oliwier 3 1 4 0
26 Świderski Wojciech 2 0 2 2
13 Rajnert Antoni 0 0 0 0
27 Łakomski Norbert 0 0 0 0
33 Piętka Igor 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Kudliński Artur 0 0 0 0

GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
25 Karol Dawid 40:00 2 0 2 0
1 Fruczek Radosław 20:00 5 0 5 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Połczyński Franciszek 0 0 0 0
14 Tuszkowski Maciej 0 0 0 2
8 Dawid Borys 0 2 2 0
9 Dzikowski Dominik 1 0 1 0
7 Chyrkin Wowa 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Filip Błażej 0 0 0 6
12 Wasiluk Dawid 0 0 0 0
21 Krajewski Adam 1 0 1 0
11 Zaborowski Paweł 1 0 1 0
23 Suchocki Marcel 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Sochacki Maciej 1 0 1 0
13 Salewski Maksymilian 0 0 0 0
6 Polnar Mieszko 1 0 1 0
22 Nowaczyk Adrian 0 0 0 0
19 Sencerz Anna 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Chołaściński Marcel 0 0 0 0
3 Bruggemann Hubert 0 0 0 0
20 Romanowski Jan 0 1 1 0