Informacje
  • Gospodarze:

    AH Legia Warszawa (MŁ)

  • Trener AH Legia Warszawa (MŁ):

    Tomasz Wołkowicz

  • Goście:

    MKS Sokoły Toruń (MŁ)

  • Trener MKS Sokoły Toruń (MŁ):

    Głaz Paweł

  • Wynik:

    2:6 (1:0, 1:3, 0:3)

  • Data:

    25.09.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    19:15

  • Godzina zakończenia:

    21:20

  • Sędzia główny:

    Sibiński Łukasz, Guzik Michał

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 16:03 +1

Jarmoliński Jędrzej Jurek Jiyan, Szeliga Stanisław

2:0 20:16 EQ

Chmielewski Stanisł. Woźniak II Maciej

2:1 32:43 EQ

Piór Łukasz Wiensak Filip

2:2 34:28 EQ

Nawrot Michał Lupanov Fedor

2:3 34:50 EQ

Wiensak Filip Osmołowski Wiktor

2:4 48:12 EQ

Lupanov Fedor Wiwatowski Michał

2:5 49:20 EQ

Wiwatowski Michał

2:6 54:10 EQ

Osmołowski Wiktor

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
15:44 Gimiński Marcel MKS Sokoły Toruń (MŁ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
16:44 Lupanov Fedor MKS Sokoły Toruń (MŁ) 2 Zbyteczna ostrość w grze
21:58 Osmołowski Wiktor MKS Sokoły Toruń (MŁ) 2 Atak łokciem
24:29 Trębacz Mikołaj AH Legia Warszawa (MŁ) 2 Zbyteczna ostrość w grze
35:05 Lupanov Fedor MKS Sokoły Toruń (MŁ) 2 Zbyteczna ostrość w grze
35:24 Chmielewski Stanisł. AH Legia Warszawa (MŁ) 2 Wysoki kij
42:58 Suszko Jakub MKS Sokoły Toruń (MŁ) 2 Zahaczenie
52:03 Osmołowski Wiktor MKS Sokoły Toruń (MŁ) 2 Zbyteczna ostrość w grze

Składy

AH Legia Warszawa (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
83 Rudniev Artem 60:00 6 0 6 0
71 Cegliński Jan 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
50 Srokosz Tymon 0 0 0 0
41 Rutkowski Jakub 0 0 0 0
27 Woźniak II Maciej 0 1 1 0
24 Pawela Julian 0 0 0 0
25 Chmielewski Stanisł. 1 0 1 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Gajda Tymon 0 0 0 0
48 Trębacz Mikołaj 0 0 0 2
34 Jarmoliński Jędrzej 1 0 1 0
96 Jurek Jiyan 0 1 1 0
43 Szeliga Stanisław 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
28 Łapa Jan 0 0 0 0
7 Staniszkis Witold 0 0 0 0
17 Radzimirski Jan 0 0 0 0

MKS Sokoły Toruń (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
41 Woźniewski Jakub 60:00 2 0 2 0
45 Chojnicki Bartosz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Lupanov Fedor 1 1 2 4
9 Szotkiewicz Emil 0 0 0 0
21 Nawrot Michał 1 0 1 0
87 Wiwatowski Michał 1 1 2 0
91 Podborny Rafał 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Golik Łukasz 0 0 0 0
32 Osmołowski Wiktor 1 1 2 4
29 Piór Łukasz 1 0 1 0
11 Wiensak Filip 1 1 2 0
76 Wilmański Brus 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Dobrzyński Miłosz 0 0 0 0
15 Gimiński Marcel 0 0 0 2
7 Suszko Jakub 0 0 0 2
99 Lewandowski Igor 0 0 0 0