Informacje
  • Gospodarze:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk (K)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk (K):

    Henryk Zabrocki

  • Goście:

    SKKH Atomówki GKS Tychy (K)

  • Trener SKKH Atomówki GKS Tychy (K):

    Dariusz Garbocz

  • Wynik:

    6:1 (1:0, 1:0, 4:1)

  • Data:

    14.02.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    11:30

  • Godzina zakończenia:

    13:25

  • Sędzia główny:

    Wojciech Wrycza, Maciej Byczkowski

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 03:23 EQ

Brzezińska Maja Korkuz Dominika

2:0 39:07 EQ

Onyshchenko Tetiana Łąpieś Magdalena

3:0 46:09 EQ

Kamińska Natalia Kasprzycka Katarzyna, Brzezińska Maja

3:1 49:13 EQ

Czarnecka Ewelina Orawska Joanna, Łaskawska Sylwia

4:1 53:50 EQ

Łapińska Julia Kamińska Natalia, Kasprzycka Katarzyna

5:1 54:23 EQ

Brzezińska Maja Kasprzycka Katarzyna

6:1 58:13 -1

Tokarska Renata Kasprzycka Katarzyna

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
08:14 Łaskawska Sylwia SKKH Atomówki GKS Tychy (K) 2 Gra ciałem - kobiety
10:46 Górska Aleksandra SKKH Atomówki GKS Tychy (K) 2 Przeszkadzanie
10:54 Garbocz Oliwia SKKH Atomówki GKS Tychy (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
30:33 Solecka Adriana SKKH Atomówki GKS Tychy (K) 2 Zahaczenie
31:32 Churas Karolina SKKH Atomówki GKS Tychy (K) 2 Gra ciałem - kobiety
36:27 Tokarska Renata GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 2 Zahaczenie
36:52 Korkuz Dominika GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
39:46 Cieślewicz Pamela SKKH Atomówki GKS Tychy (K) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
55:19 Korkuz Dominika GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 2 Gra ciałem - kobiety
56:44 Kamińska Natalia GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 2 Gra ciałem - kobiety
59:18 Garbocz Oliwia SKKH Atomówki GKS Tychy (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

GKS Stoczniowiec Gdańsk (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
20 Kosińska Agata 60:00 22 21 1 95
33 Kwiatkowska Natalia 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Korkuz Dominika 0 1 1 4
23 Kamińska Natalia 1 1 2 2
13 Brzezińska Maja 2 1 3 0
15 Kasprzycka Katarzyna 0 4 4 0
37 Siejka Alicja 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
98 Tokarska Renata 1 0 1 2
73 Banaś Maja 0 0 0 0
2 Łapińska Julia 1 0 1 0
8 Onyshchenko Tetiana 1 0 1 0
71 Łąpieś Magdalena 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Jagnicka Magdalena 0 0 0 0
19 Sencerz Anna 0 0 0 0

SKKH Atomówki GKS Tychy (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
30 Sass Martyna 40:00 32 30 2 93
72 Nowacka Amelia 20:00 18 14 4 77

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Orawska Joanna 0 1 1 0
14 Garbocz Oliwia 0 0 0 4
58 Cieślewicz Pamela 0 0 0 2
97 Churas Karolina 0 0 0 2
71 Łaskawska Sylwia 0 1 1 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
66 Kędra Wiktoria 0 0 0 0
16 Czarnecka Ewelina 1 0 1 0
78 Górska Aleksandra 0 0 0 2
55 Huchel Weronika 0 0 0 0
13 Solecka Adriana 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Rakoczy Amelia 0 0 0 0
7 Manilewska Patrycja 0 0 0 0