Informacje
  • Gospodarze:

    SKKH Atomówki GKS Tychy (K)

  • Trener SKKH Atomówki GKS Tychy (K):

    GARBOCZ DARIUSZ

  • Goście:

    UKHK Unia Oświęcim (K)

  • Trener UKHK Unia Oświęcim (K):

    FIKRT MICHAL

  • Wynik:

    4:3 (2:0, 0:2, 2:1)

  • Data:

    06.02.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    12:30

  • Godzina zakończenia:

    14:30

  • Sędzia główny:

    MARCIN MAJTA

  • Sędzia liniowy:

    BARUTOWICZ ŁUKASZ, KUCHAREWICZ MATEUSZ

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 05:03 EQ

Łaskawska Sylwia Churas Karolina

2:0 16:55 +1

Garbocz Oliwia Churas Karolina, Łaskawska Sylwia

2:1 33:03 EQ

Żyła Justyna Wawrzyk Ada

2:2 34:55 EQ

Pocheć Aleksandra Strzelecka Joanna, Zaborska Anna

3:2 42:07 +1

Churas Karolina Solecka Adriana

3:3 45:58 EQ

Michałek Aneta Strzelecka Joanna

4:3 49:13 EQ

Churas Karolina Solecka Adriana

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
15:30 Kot Anna UKHK Unia Oświęcim (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
24:30 Pasiut Karolina SKKH Atomówki GKS Tychy (K) 2 Zahaczenie
41:54 Pirogowicz Patrycja UKHK Unia Oświęcim (K) 2 Podcięcie
46:07 Garbocz Oliwia SKKH Atomówki GKS Tychy (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
49:39 Podborska Monika UKHK Unia Oświęcim (K) 2 Przeszkadzanie
50:46 Garbocz Oliwia SKKH Atomówki GKS Tychy (K) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
56:07 Cieślewicz Pamela SKKH Atomówki GKS Tychy (K) 2 Gra ciałem - kobiety
58:50 Wawrzyk Ada UKHK Unia Oświęcim (K) 2 Atak w okolice głowy lub szyi przeciwnika
58:50 Wawrzyk Ada UKHK Unia Oświęcim (K) 10 Kara za niesportowe zachowanie
59:37 Cieślewicz Pamela SKKH Atomówki GKS Tychy (K) 2 Przeszkadzanie

Składy

SKKH Atomówki GKS Tychy (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Burda–K. Małgorzata 60:00 28 25 3 89
72 Nowacka Amelia 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
27 Marczyk Dominika 0 0 0 0
14 Garbocz Oliwia 1 0 1 4
58 Cieślewicz Pamela 0 0 0 4
97 Churas Karolina 2 2 4 0
71 Łaskawska Sylwia 1 1 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
66 Kędra Wiktoria 0 0 0 0
44 Pasiut Karolina 0 0 0 2
78 Górska Aleksandra 0 0 0 0
55 Huchel Weronika 0 0 0 0
13 Solecka Adriana 0 2 2 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
77 Śliski Aleksandra 0 0 0 0
22 Rakoczy Amelia 0 0 0 0
7 Manilewska Patrycja 0 0 0 0
99 Frankowska Laura 0 0 0 0

UKHK Unia Oświęcim (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
55 Chodak Monika 59:15 34 30 4 88
30 Pieczyk Anna 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
78 Kozioł Agata 0 0 0 0
20 Zaborska Anna 0 1 1 0
22 Pocheć Aleksandra 1 0 1 0
23 Strzelecka Joanna 0 2 2 0
13 Michałek Aneta 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
32 Kot Anna 0 0 0 2
6 Pirogowicz Patrycja 0 0 0 2
87 Wawrzyk Ada 0 1 1 12
11 Żyła Justyna 1 0 1 0
21 Kopciara Alicja 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Zaborska Katarzyna 0 0 0 0
19 Gawlik Julia 0 0 0 0
88 Makuch Karolina 0 0 0 0
68 Podborska Monika 0 0 0 2
24 Piotrowska Sandra 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
49 Kułas Patrycja 0 0 0 0