1:2 k.

(0:0, 1:0, 0:1, 0:0, 1:2k)

Informacje
  • Gospodarze:

    UKHK Unia Oświęcim (K)

  • Trener UKHK Unia Oświęcim (K):

    Witold Łazarz

  • Goście:

    SKKH Atomówki GKS Tychy (K)

  • Trener SKKH Atomówki GKS Tychy (K):

    Dariusz Garbocz

  • Wynik:

    1:2 k. (0:0, 1:0, 0:1, 0:0, 1:2k)

  • Data:

    17.10.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    12:45

  • Godzina zakończenia:

    15:00

  • Sędzia główny:

    Michał Baca

  • Sędzia liniowy:

    Monika Szpyt, Natalia Suchanek

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 22:11 EQ

Zaborska Anna Kot Anna, Zaborska Katarzyna

1:1 43:54 EQ

Churas Karolina Łaskawska Sylwia, Garbocz Oliwia

1:2 65:00 PS

Łaskawska Sylwia

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
07:39 Pocheć Aleksandra UKHK Unia Oświęcim (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
17:35 Podborska Monika UKHK Unia Oświęcim (K) 2 Wysoki kij
27:56 Kozioł Agata UKHK Unia Oświęcim (K) 2 Zahaczenie
32:14 Marczyk Dominika SKKH Atomówki GKS Tychy (K) 2 Uderzenie kijem
32:52 Churas Karolina SKKH Atomówki GKS Tychy (K) 2 Uderzenie kijem
36:37 Metyk Małgorzata UKHK Unia Oświęcim (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
50:01 Łaskawska Sylwia SKKH Atomówki GKS Tychy (K) 2 Przeszkadzanie
52:39 Pirogowicz Patrycja UKHK Unia Oświęcim (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
55:23 Pasiut Karolina SKKH Atomówki GKS Tychy (K) 2 Gra ciałem - kobiety
56:04 Cieślewicz Pamela SKKH Atomówki GKS Tychy (K) 2 Przeszkadzanie
64:34 Zaborska Katarzyna UKHK Unia Oświęcim (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
64:55 Garbocz Oliwia SKKH Atomówki GKS Tychy (K) 2 Trzymanie

Składy

UKHK Unia Oświęcim (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
55 Chodak Monika 65:00 2 0 2 0
30 Pieczyk Anna 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
7 Klatka Magdalena 0 0 0 0
78 Kozioł Agata 0 0 0 2
22 Pocheć Aleksandra 0 0 0 2
23 Strzelecka Joanna 0 0 0 0
13 Michałek Aneta 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
32 Kot Anna 0 1 1 0
99 Langner Aleksandra 0 0 0 0
20 Zaborska Anna 1 0 1 0
11 Żyła Justyna 0 0 0 0
14 Zaborska Katarzyna 0 1 1 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Piotrowska Sandra 0 0 0 0
68 Podborska Monika 0 0 0 2
6 Pirogowicz Patrycja 0 0 0 2
21 Kopciara Alicja 0 0 0 0
15 Metyk Małgorzata 0 0 0 2

SKKH Atomówki GKS Tychy (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Burda–K. Małgorzata 65:00 1 0 1 0
72 Nowacka Amelia 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
27 Marczyk Dominika 0 0 0 2
14 Garbocz Oliwia 0 1 1 2
71 Łaskawska Sylwia 0 1 1 2
97 Churas Karolina 1 0 1 2
99 Frankowska Laura 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
66 Kędra Wiktoria 0 0 0 0
58 Cieślewicz Pamela 0 0 0 2
78 Górska Aleksandra 0 0 0 0
55 Huchel Weronika 0 0 0 0
13 Solecka Adriana 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
88 Pelic Klaudia 0 0 0 0
16 Pasiut Karolina 0 0 0 2
91 Wawrzonkowska Maja 0 0 0 0
22 Rakoczy Amelia 0 0 0 0
7 Manilewska Patrycja 0 0 0 0