Informacje
  • Gospodarze:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk (K)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk (K):

    Robert Błażowski

  • Goście:

    KH Polonia Bytom (K)

  • Trener KH Polonia Bytom (K):

    Andrzej Secemski

  • Wynik:

    3:2 (1:0, 1:1, 1:1)

  • Data:

    17.10.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:00

  • Godzina zakończenia:

    18:55

  • Sędzia główny:

    Wojciech Wrycza

  • Sędzia liniowy:

    Grzegorz Cytawa, Maciej Byczkowski

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 17:34 EQ

Onyshchenko Tetiana Tokarska Renata

1:1 25:23 +1

Talanda Ida Chrapek Klaudia, Sfora Patrycja

2:1 38:21 EQ

Kasprzycka Katarzyna Brzezińska Maja, Siejka Alicja

2:2 45:47 EQ

Kaleja Klaudia Patla Vanessa, Zięba Lena

3:2 48:55 +1

Kasprzycka Katarzyna Korkuz Dominika

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
03:51 Onyshchenko Tetiana GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 2 Zahaczenie
25:00 Łąpieś Magdalena GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 2 Zahaczenie
26:04 Sfora Patrycja KH Polonia Bytom (K) 2 Przeszkadzanie
27:58 Wcisło Alicja KH Polonia Bytom (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
43:05 Kasprzycka Katarzyna GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
47:27 Sfora Patrycja KH Polonia Bytom (K) 2 Przeszkadzanie
50:17 Talanda Ida KH Polonia Bytom (K) 2 Przeszkadzanie
51:27 Onyshchenko Tetiana GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

GKS Stoczniowiec Gdańsk (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
20 Kosińska Agata 60:00 24 22 2 91
33 Kwiatkowska Natalia 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Korkuz Dominika 0 1 1 0
23 Kamińska Natalia 0 0 0 0
13 Brzezińska Maja 0 1 1 0
15 Kasprzycka Katarzyna 2 0 2 2
37 Siejka Alicja 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
98 Tokarska Renata 0 1 1 0
40 Podracka Ewa 0 0 0 0
2 Łapińska Julia 0 0 0 0
8 Onyshchenko Tetiana 1 0 1 4
71 Łąpieś Magdalena 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
73 Banaś Maja 0 0 0 0
10 Grzelak Julia 0 0 0 0
24 Jagnicka Magdalena 0 0 0 0
17 Jaskulska Olga 0 0 0 0

KH Polonia Bytom (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
30 Kurek Katarzyna 59:15 40 37 3 92
23 Bujak Julia 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Chrapek Klaudia 0 1 1 0
18 Patla Vanessa 0 1 1 0
7 Późniewska Karolina 0 0 0 0
25 Wcisło Alicja 0 0 0 2
27 Tomczok Olivia 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
91 Sfora Patrycja 0 1 1 4
4 Wójcik Patrycja 0 0 0 0
44 Sowa Alicja 0 0 0 0
14 Talanda Ida 1 0 1 2
9 Kaleja Klaudia 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Gogoc Wiktoria 0 0 0 0
17 Wybiral Katarzyna 0 0 0 0
2 Skręt Julia 0 0 0 0
10 Mota Alicja 0 0 0 0
8 Zięba Lena 0 1 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Jachym Aleksandra 0 0 0 0