2:3 d.

(2:0, 0:0, 0:2, 0:1d)

Informacje
  • Gospodarze:

    UKH Białe Jastrzębie (K)

  • Trener UKH Białe Jastrzębie (K):

    Marek Kozyra

  • Goście:

    KS Cracovia 1906 (K)

  • Trener KS Cracovia 1906 (K):

    Stanisław Cieślar

  • Wynik:

    2:3 d. (2:0, 0:0, 0:2, 0:1d)

  • Data:

    28.11.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    19:30

  • Godzina zakończenia:

    21:25

  • Sędzia główny:

    Wojciech Czech, ---

  • Sędzia liniowy:

    Patrycja Pirogowicz, Patryk Roemish

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 07:19 +1

Kierc Wiktoria

2:0 19:45 +1

Szymik Dominika Szymura Weronika

2:1 53:48 EQ

Synowiec Małgorzata

2:2 55:30 EQ

Solorz Martyna Synowiec Małgorzata, Baran Karolina

2:3 64:53 EQ

Niechwiej-M. Kinga

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
06:12 Smach Karolina KS Cracovia 1906 (K) 2 Zahaczenie
11:44 Szymik Dominika UKH Białe Jastrzębie (K) 2 Gra ciałem - kobiety
19:02 - KS Cracovia 1906 (K) 2 Trzymanie
33:45 Mroczka Magda KS Cracovia 1906 (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

UKH Białe Jastrzębie (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
96 Radomska Katarzyna 64:53 31 28 3 90
33 Chrapek Oliwia 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Rostalska Karolina 0 0 0 0
17 Postel Zofia 0 0 0 0
25 Szymura Weronika 0 1 1 0
8 Szymik Dominika 1 0 1 2
18 Rduch Zuzanna 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Bodzioch Anita 0 0 0 0
14 Cywoniuk Iga 0 0 0 0
27 Marchewka Martyna 0 0 0 0
29 Kierc Wiktoria 1 0 1 0
20 Karbowniczak Julia 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
39 Piechaczek Rita 0 0 0 0
15 Świerczek Aleksandra 0 0 0 0
99 Krzyżaniak Weronika 0 0 0 0

KS Cracovia 1906 (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Bukała Joanna 64:53 32 30 2 93
31 Oleksa Zuzanna 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Isztok Nikola 0 0 0 0
11 Mroczka Magda 0 0 0 2
81 Synowiec Małgorzata 1 1 2 0
15 Baran Karolina 0 1 1 0
67 Solorz Martyna 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Smach Karolina 0 0 0 2
16 Synowiec Ewa 0 0 0 0
5 Olszewska Magdalena 0 0 0 0
25 Niechwiej-M. Kinga 1 0 1 0
72 Szeląg Daniela 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Szeliga Zofia 0 0 0 0
14 Łabędź Katarzyna 0 0 0 0