Informacje
  • Gospodarze:

    Kojotki Naprzód Janów (K)

  • Trener Kojotki Naprzód Janów (K):

    Paweł Kurek

  • Goście:

    PTH Kozice Poznań (K)

  • Trener PTH Kozice Poznań (K):

    Paweł Mateja

  • Wynik:

    3:1 (0:0, 2:0, 1:1)

  • Data:

    28.11.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    15:45

  • Godzina zakończenia:

    17:33

  • Sędzia główny:

    Grzegorz Lipiński

  • Sędzia liniowy:

    Kacper Król, Patrycja Pirogowicz

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 23:46 EQ

Szafarczyk Zuzanna Jankowska Jadwiga

2:0 35:45 EQ

Jankowska Jadwiga Szafarczyk Zuzanna, Wencel Nikola

2:1 47:20 EQ

Stępień Matylda Chipchura Melissa

3:1 52:14 EQ

Bulas Laura Wencel Nikola

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
06:31 Schramm Ines PTH Kozice Poznań (K) 2 Zahaczenie
22:40 Nawrat Julia Kojotki Naprzód Janów (K) 2 Przeszkadzanie
22:40 Chipchura Melissa PTH Kozice Poznań (K) 2 Trzymanie
36:35 Secemska Katarzyna Kojotki Naprzód Janów (K) 2 Zahaczenie
50:04 - PTH Kozice Poznań (K) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie

Składy

Kojotki Naprzód Janów (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
2 Cichy Wiktoria 59:16 1 0 1 0
35 Kobiela Alicja 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Wencel Nikola 0 2 2 0
75 Bulas Laura 1 0 1 0
29 Jankowska Jadwiga 1 1 2 0
15 Szafarczyk Zuzanna 1 1 2 0
19 Figiel Magdalena 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Secemska Katarzyna 0 0 0 2
6 Wańczuk Natalia 0 0 0 0
78 Bula Amelia 0 0 0 0
66 Kabelis–Sz. Lena 0 0 0 0
24 Klimecka Sandra 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
32 Zagożdżon Alicja 0 0 0 0
13 Pawlok Joanna 0 0 0 0
18 Palion Antonina 0 0 0 0
23 Nawrat Julia 0 0 0 2
21 Wesołek Dominika 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
97 Klonowska Kamila 0 0 0 0
81 Hachuła Lena 0 0 0 0
45 Jaromin Karolina 0 0 0 0

PTH Kozice Poznań (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Adameczek Aleksand. 60:00 3 0 3 0
66 Schramm Irmina 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
94 Schramm Ines 0 0 0 2
9 Szymczak Roksana 0 0 0 0
6 Kobus Alicja 0 0 0 0
28 Chipchura Melissa 0 1 1 2
13 Stępień Matylda 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Lenarczyk Agata 0 0 0 0
27 Pospieszna Wiktoria 0 0 0 0
8 Świątek Weronika 0 0 0 0
97 Schramm Ingrid 0 0 0 0
87 Springer Marlena 0 0 0 0