3:2 d.

(1:1, 0:1, 1:0, 1:0d)

Informacje
  • Gospodarze:

    PTH Kozice Poznań (K)

  • Trener PTH Kozice Poznań (K):

    Paweł Mateja

  • Goście:

    UKH Białe Jastrzębie (K)

  • Trener UKH Białe Jastrzębie (K):

    Marek Kozyra

  • Wynik:

    3:2 d. (1:1, 0:1, 1:0, 1:0d)

  • Data:

    21.11.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:30

  • Godzina zakończenia:

    19:35

  • Sędzia główny:

    Sławomir Kaczmarek

  • Sędzia liniowy:

    Marek Kaczmarek, Nazarii Pokopchuk

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 05:49 EQ

Chipchura Melissa Stępień Matylda, Pospieszna Wiktoria

1:1 18:12 EQ

Szymik Dominika

1:2 25:02 +1

Rduch Zuzanna

2:2 50:05 EQ

Stępień Matylda Chipchura Melissa

3:2 63:25 +1

Kobus Alicja Szymczak Roksana

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
01:45 Krzyżaniak Weronika UKH Białe Jastrzębie (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
07:37 Szymik Dominika UKH Białe Jastrzębie (K) 2 Trzymanie
10:46 Pospieszna Wiktoria PTH Kozice Poznań (K) 2 Zahaczenie
11:45 Postel Zofia UKH Białe Jastrzębie (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
17:15 Szymczak Roksana PTH Kozice Poznań (K) 2 Zbyteczna ostrość w grze
17:15 Krzyżaniak Weronika UKH Białe Jastrzębie (K) 2 Uderzenie kijem
24:15 Stępień Matylda PTH Kozice Poznań (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
26:14 Kobus Alicja PTH Kozice Poznań (K) 2 Rzucenie na bandę
28:14 Kobus Alicja PTH Kozice Poznań (K) 10 Rzucenie na bandę
28:30 Szymura Weronika UKH Białe Jastrzębie (K) 2 Gra ciałem - kobiety
29:25 Marchewka Martyna UKH Białe Jastrzębie (K) 2 Uderzenie kijem
62:34 Rostalska Karolina UKH Białe Jastrzębie (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

PTH Kozice Poznań (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Adameczek Aleksand. 63:25 35 33 2 94
66 Schramm Irmina 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
94 Schramm Ines 0 0 0 0
9 Szymczak Roksana 0 1 1 2
6 Kobus Alicja 1 0 1 12
28 Chipchura Melissa 1 1 2 0
13 Stępień Matylda 1 1 2 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
47 Borowiec Patrycja 0 0 0 0
27 Pospieszna Wiktoria 0 1 1 2
5 Lenarczyk Agata 0 0 0 0
97 Schramm Ingrid 0 0 0 0
87 Springer Marlena 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Roguszczak Paulina 0 0 0 0

UKH Białe Jastrzębie (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
96 Radomska Katarzyna 63:25 32 29 3 90
33 Chrapek Oliwia 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Rostalska Karolina 0 0 0 2
17 Postel Zofia 0 0 0 2
25 Szymura Weronika 0 0 0 2
8 Szymik Dominika 1 0 1 2
18 Rduch Zuzanna 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Bodzioch Anita 0 0 0 0
14 Cywoniuk Iga 0 0 0 0
27 Marchewka Martyna 0 0 0 2
29 Kierc Wiktoria 0 0 0 0
20 Karbowniczak Julia 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
39 Piechaczek Rita 0 0 0 0
15 Świerczek Aleksandra 0 0 0 0
99 Krzyżaniak Weronika 0 0 0 4