Informacje
  • Gospodarze:

    Kojotki Naprzód Janów (K)

  • Trener Kojotki Naprzód Janów (K):

    Janusz Adamiec

  • Goście:

    UKH Białe Jastrzębie (K)

  • Trener UKH Białe Jastrzębie (K):

    Marek Kozyra

  • Wynik:

    1:6 (0:2, 0:0, 1:4)

  • Data:

    24.10.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    12:45

  • Godzina zakończenia:

    14:30

  • Sędzia główny:

    Sebastian Adamoszek

  • Sędzia liniowy:

    Damian Czudowski, Łukasz Dybaś

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 04:08 EQ

Szymik Dominika Rduch Zuzanna

0:2 06:41 EQ

Rduch Zuzanna Szymik Dominika

0:3 44:03 +1

Szymik Dominika Szymura Weronika, Rostalska Karolina

0:4 48:20 EQ

Rostalska Karolina

0:5 53:05 EQ

Rduch Zuzanna Szymik Dominika

1:5 57:56 EQ

Secemska Katarzyna Figiel Magdalena

1:6 58:44 EQ

Szymura Weronika Rduch Zuzanna, Szymik Dominika

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
09:44 Rduch Zuzanna UKH Białe Jastrzębie (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
16:45 Wesołek Dominika Kojotki Naprzód Janów (K) 2 Wysoki kij
17:06 Hachuła Lena Kojotki Naprzód Janów (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
23:47 Marchewka Martyna UKH Białe Jastrzębie (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
27:55 Cywoniuk Iga UKH Białe Jastrzębie (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
28:59 Bulas Laura Kojotki Naprzód Janów (K) 2 Zahaczenie
30:52 Szymik Dominika UKH Białe Jastrzębie (K) 2 Uderzenie kijem
31:23 Hachuła Lena Kojotki Naprzód Janów (K) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
37:23 Bula Amelia Kojotki Naprzód Janów (K) 2 Uderzenie kijem
43:20 Kasprzyk Natalia Kojotki Naprzód Janów (K) 2 Przeszkadzanie
48:55 Wesołek Dominika Kojotki Naprzód Janów (K) 2 Uderzenie kijem
59:50 Bula Amelia Kojotki Naprzód Janów (K) 2 Uderzenie kijem

Składy

Kojotki Naprzód Janów (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
2 Cichy Wiktoria 00:00 0 0 0 0
36 Kobiela Alicja 60:00 6 0 6 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Wencel Nikola 0 0 0 0
75 Bulas Laura 0 0 0 2
12 Jankowska Jadwiga 0 0 0 0
11 Hachuła Lena 0 0 0 4
78 Bula Amelia 0 0 0 4

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Secemska Katarzyna 1 0 1 0
45 Jaromin Karolina 0 0 0 0
19 Figiel Magdalena 0 1 1 0
15 Szafarczyk Zuzanna 0 0 0 0
21 Wesołek Dominika 0 0 0 4

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Wańczuk Natalia 0 0 0 0
32 Zagożdżon Alicja 0 0 0 0
18 Palion Antonina 0 0 0 0
7 Kasprzyk Natalia 0 0 0 2
66 Kabelis–Sz. Lena 0 0 0 0

UKH Białe Jastrzębie (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
96 Radomska Katarzyna 51:40 0 0 0 0
33 Chrapek Oliwia 08:20 1 0 1 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Rostalska Karolina 1 1 2 0
17 Postel Zofia 0 0 0 0
25 Szymura Weronika 1 1 2 0
8 Szymik Dominika 2 3 5 2
18 Rduch Zuzanna 2 2 4 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Bodzioch Anita 0 0 0 0
14 Cywoniuk Iga 0 0 0 2
27 Marchewka Martyna 0 0 0 2
29 Kierc Wiktoria 0 0 0 0
20 Karbowniczak Julia 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Świerczek Aleksandra 0 0 0 0
99 Krzyżaniak Weronika 0 0 0 0