Informacje
  • Gospodarze:

    PTH Kozice Poznań (K)

  • Trener PTH Kozice Poznań (K):

    Dariusz Żak

  • Goście:

    Kojotki Naprzód Janów (K)

  • Trener Kojotki Naprzód Janów (K):

    Paweł Kurek

  • Wynik:

    2:1 (0:0, 1:1, 1:0)

  • Data:

    10.10.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:45

  • Godzina zakończenia:

    19:50

  • Sędzia główny:

    Sławomir Kaczmarek

  • Sędzia liniowy:

    Iwo Schramm, Nazarii Prokopchuk

  • Widzów:

    35

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 22:48 +1

Bula Amelia Wencel Nikola, Hachuła Lena

1:1 37:09 +1

Stępień Matylda Kobus Alicja, Szymczak Roksana

2:1 43:51 EQ

Kobus Alicja Stępień Matylda

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
22:41 - PTH Kozice Poznań (K) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
34:50 Figiel Magdalena Kojotki Naprzód Janów (K) 2 Zahaczenie
36:01 Wencel Nikola Kojotki Naprzód Janów (K) 2 Zahaczenie
41:45 Wesołek Dominika Kojotki Naprzód Janów (K) 2 Wysoki kij
46:00 Wencel Nikola Kojotki Naprzód Janów (K) 2 Zahaczenie

Składy

PTH Kozice Poznań (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
66 Schramm Irmina 60:00 14 13 1 92
3 Miłkowska Karolina 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
94 Schramm Ines 0 0 0 0
9 Szymczak Roksana 0 1 1 0
13 Stępień Matylda 1 1 2 0
28 Chipchura Melissa 0 0 0 0
6 Kobus Alicja 1 1 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
47 Borowiec Patrycja 0 0 0 0
27 Pospieszna Wiktoria 0 0 0 0
24 Żak Areta 0 0 0 0
97 Schramm Ingrid 0 0 0 0
87 Springer Marlena 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Świątek Weronika 0 0 0 0
10 Roguszczak Paulina 0 0 0 0
5 Lenarczyk Agata 0 0 0 0

Kojotki Naprzód Janów (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
36 Kobiela Alicja 60:00 19 17 2 89
2 Cichy Wiktoria 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
75 Bulas Laura 0 0 0 0
4 Wencel Nikola 0 1 1 4
78 Bula Amelia 1 0 1 0
7 Kasprzyk Natalia 0 0 0 0
12 Jankowska Jadwiga 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
45 Jaromin Karolina 0 0 0 0
13 Pawlok Joanna 0 0 0 0
19 Figiel Magdalena 0 0 0 2
15 Szafarczyk Zuzanna 0 0 0 0
21 Wesołek Dominika 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Wańczuk Natalia 0 0 0 0
32 Zagożdżon Alicja 0 0 0 0
66 Kabelis–Sz. Lena 0 0 0 0
71 Hachuła Lena 0 1 1 0
18 Palion Antonina 0 0 0 0