Informacje
  • Gospodarze:

    Kojotki Naprzód Janów (K)

  • Trener Kojotki Naprzód Janów (K):

    Paweł Kurek

  • Goście:

    MMKS Podhale Nowy Targ (K)

  • Trener MMKS Podhale Nowy Targ (K):

    Gabriel Samolej

  • Wynik:

    2:4 (0:0, 1:2, 1:2)

  • Data:

    03.10.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    13:00

  • Godzina zakończenia:

    14:55

  • Sędzia główny:

    Sajmon Grelich

  • Sędzia liniowy:

    Mateusz Gwiozda, Grzegorz Lipiński

  • Widzów:

    85

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 21:07 EQ

Leśnicka Anna Podlipni Anna

1:1 25:00 EQ

Bula Amelia Secemska Katarzyna

1:2 36:45 EQ

Jarkiewicz Maria Podlipni Anna, Leśnicka Anna

2:2 44:36 EQ

Bula Amelia

2:3 55:38 +1

Kowalczyk Dominika Mroszczak Magdalena

2:4 59:03 EQ

Leśniowska Agata Nosal Małgorzata

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
29:15 Secemska Katarzyna Kojotki Naprzód Janów (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
45:49 Wencel Nikola Kojotki Naprzód Janów (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
50:24 Nosal Małgorzata MMKS Podhale Nowy Targ (K) 2 Zahaczenie
53:54 Zagożdżon Alicja Kojotki Naprzód Janów (K) 2 Zahaczenie
55:38 Jankowska Jadwiga Kojotki Naprzód Janów (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

Kojotki Naprzód Janów (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
2 Cichy Wiktoria 60:00 4 0 4 0
35 Kobiela Alicja 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
45 Jaromin Karolina 0 0 0 0
14 Secemska Katarzyna 0 1 1 2
78 Bula Amelia 2 0 2 0
15 Szafarczyk Zuzanna 0 0 0 0
19 Figiel Magdalena 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
75 Bulas Laura 0 0 0 0
4 Wencel Nikola 0 0 0 2
81 Hachuła Lena 0 0 0 0
29 Jankowska Jadwiga 0 0 0 2
21 Wesołek Dominika 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
32 Zagożdżon Alicja 0 0 0 2
24 Klimecka Sandra 0 0 0 0
7 Kasprzyk Natalia 0 0 0 0
66 Kabelis–Sz. Lena 0 0 0 0
23 Nawrat Julia 0 0 0 0

MMKS Podhale Nowy Targ (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
33 Furtak Zuzanna 60:00 2 0 2 0
2 Jordan Jessica 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
79 Nosal Małgorzata 0 1 1 2
68 Jarkiewicz Maria 1 0 1 0
95 Wielkiewicz Klaudia 0 0 0 0
25 Leśnicka Anna 1 1 2 0
39 Podlipni Anna 0 2 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Grzybek Zuzanna 0 0 0 0
55 Czaja Weronika 0 0 0 0
10 Mroszczak Magdalena 0 1 1 0
17 Szopińska Adrianna 0 0 0 0
22 Leśniowska Agata 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
80 Maciaś-P. Agnieszka 0 0 0 0
86 Gacek Klaudia 0 0 0 0
97 Węgrzyniak Amelia 0 0 0 0
3 Firek Amelia 0 0 0 0
21 Szlachtowska Milena 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Gacek Alicja 0 0 0 0
8 Maciaszek Amelia 0 0 0 0
90 Zieja Zuzanna 0 0 0 0
7 Kowalczyk Dominika 1 0 1 0
16 Bukowska Renata 0 0 0 0