Informacje
  • Gospodarze:

    UKH Białe Jastrzębie (K)

  • Trener UKH Białe Jastrzębie (K):

    Marek Kozyra

  • Goście:

    PTH Kozice Poznań (K)

  • Trener PTH Kozice Poznań (K):

    MATEJA PAWEŁ

  • Wynik:

    6:10 (1:4, 1:4, 4:2)

  • Data:

    03.10.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    15:45

  • Godzina zakończenia:

    17:20

  • Sędzia główny:

    Magdalena Jabłońska

  • Sędzia liniowy:

    JAROSŁAW SYREK, KAMIL CIEŚLA

  • Widzów:

    21

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 04:24 EQ

Schramm Ines

1:1 05:06 +1

Szymik Dominika Szymura Weronika

1:2 14:21 EQ

Chipchura Melissa

1:3 18:45 EQ

Schramm Ingrid Pospieszna Wiktoria

1:4 19:59 EQ

Stępień Matylda

1:5 22:23 +1

Schramm Ines Szymczak Roksana

1:6 25:57 EQ

Chipchura Melissa Świątek Weronika

1:7 31:53 +1

Stępień Matylda Kobus Alicja

1:8 33:41 EQ

Szymczak Roksana

2:8 39:13 EQ

Rduch Zuzanna Postel Zofia

3:8 40:44 EQ

Rduch Zuzanna Szymura Weronika, Szymik Dominika

4:8 41:53 EQ

Rduch Zuzanna Szymik Dominika

5:8 44:16 EQ

Rduch Zuzanna

5:9 46:34 EQ

Świątek Weronika Schramm Ingrid

6:9 56:14 EQ

Rduch Zuzanna Szymura Weronika, Postel Zofia

6:10 59:34 +1

Kobus Alicja Żak Areta

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
04:47 Pospieszna Wiktoria PTH Kozice Poznań (K) 2 Zbyteczna ostrość w grze
21:22 Kierc Wiktoria UKH Białe Jastrzębie (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
31:06 Rostalska Karolina UKH Białe Jastrzębie (K) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
58:09 Postel Zofia UKH Białe Jastrzębie (K) 2 Trzymanie

Składy

UKH Białe Jastrzębie (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
55 Kierc Wiktoria 20:00 13 9 4 69
33 Chrapek Oliwia 40:00 28 22 6 78

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Rostalska Karolina 0 0 0 2
17 Postel Zofia 0 2 2 2
25 Szymura Weronika 0 3 3 0
8 Szymik Dominika 1 2 3 0
18 Rduch Zuzanna 5 0 5 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Głąbica Magdalena 0 0 0 0
14 Cywoniuk Iga 0 0 0 0
27 Marchewka Martyna 0 0 0 0
99 Krzyżaniak Weronika 0 0 0 0
20 Karbowniczak Julia 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Świerczek Aleksandra 0 0 0 0
39 Piechaczek Rita 0 0 0 0
9 Bodzioch Anita 0 0 0 0

PTH Kozice Poznań (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
66 Schramm Irmina 60:00 35 29 6 82
3 Miłkowska Karolina 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
94 Schramm Ines 2 0 2 0
9 Szymczak Roksana 1 1 2 0
6 Kobus Alicja 1 1 2 0
28 Chipchura Melissa 2 0 2 0
13 Stępień Matylda 2 0 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
27 Pospieszna Wiktoria 0 1 1 2
47 Borowiec Patrycja 0 0 0 0
24 Żak Areta 0 1 1 0
97 Schramm Ingrid 1 1 2 0
87 Springer Marlena 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Roguszczak Paulina 0 0 0 0
8 Świątek Weronika 1 1 2 0