Informacje
  • Gospodarze:

    MMKS Podhale Nowy Targ (K)

  • Trener MMKS Podhale Nowy Targ (K):

    Ryszard Kaczmarczyk

  • Goście:

    UKH Białe Jastrzębie (K)

  • Trener UKH Białe Jastrzębie (K):

    Marek Kozyra

  • Wynik:

    1:4 (0:2, 0:1, 1:1)

  • Data:

    26.09.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    20:00

  • Godzina zakończenia:

    21:43

  • Sędzia główny:

    Andrzej Nenko, Robert Długi

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    68

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 06:39 EQ

Świerczek Aleksandra

0:2 11:43 EQ

Szymik Dominika

0:3 35:16 +1

Szymura Weronika Szymik Dominika, Rduch Zuzanna

1:3 47:20 EQ

Leśniowska Agata Szopińska Adrianna

1:4 58:27 EQ

Szymura Weronika Szymik Dominika

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
14:08 Postel Zofia UKH Białe Jastrzębie (K) 2 Zahaczenie
34:55 Czaja Weronika MMKS Podhale Nowy Targ (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
36:41 Marchewka Martyna UKH Białe Jastrzębie (K) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
41:45 Cywoniuk Iga UKH Białe Jastrzębie (K) 2 Zahaczenie
51:27 Cywoniuk Iga UKH Białe Jastrzębie (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

MMKS Podhale Nowy Targ (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
33 Furtak Zuzanna 60:00 4 0 4 0
9 Jordan Jessica 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
68 Jarkiewicz Maria 0 0 0 0
79 Nosal Małgorzata 0 0 0 0
39 Podlipni Anna 0 0 0 0
25 Leśnicka Anna 0 0 0 0
95 Wielkiewicz Klaudia 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
55 Czaja Weronika 0 0 0 2
19 Grzybek Zuzanna 0 0 0 0
10 Mroszczak Magdalena 0 0 0 0
17 Szopińska Adrianna 0 1 1 0
22 Leśniowska Agata 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
80 Maciaś-P. Agnieszka 0 0 0 0
8 Zamarlik Anna 0 0 0 0
90 Czubiak Krystyna 0 0 0 0
3 Firek Amelia 0 0 0 0
16 Bukowska Renata 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
86 Gacek Klaudia 0 0 0 0
87 Gacek Alicja 0 0 0 0
7 Zieja Zuzanna 0 0 0 0
21 Szlachtowska Milena 0 0 0 0
13 Rokicka Olga 0 0 0 0

UKH Białe Jastrzębie (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
96 Radomska Katarzyna 58:27 1 0 1 0
33 Chrapek Oliwia 01:33 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Rostalska Karolina 0 0 0 0
17 Postel Zofia 0 0 0 2
25 Szymura Weronika 2 0 2 0
8 Szymik Dominika 1 2 3 0
18 Rduch Zuzanna 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Głąbica Magdalena 0 0 0 0
14 Cywoniuk Iga 0 0 0 4
27 Marchewka Martyna 0 0 0 2
29 Kierc Wiktoria 0 0 0 0
20 Karbowniczak Julia 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Świerczek Aleksandra 1 0 1 0
99 Krzyżaniak Weronika 0 0 0 0
9 Bodzioch Anita 0 0 0 0