Informacje
  • Gospodarze:

    Opole HK

  • Trener Opole HK:

    White Todd

  • Goście:

    UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MHL)

  • Trener UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MHL):

    Krzysztof Zabkiewicz

  • Wynik:

    11:4 (3:2, 2:1, 6:1)

  • Data:

    17.01.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:00

  • Godzina zakończenia:

    19:30

  • Sędzia główny:

    Sebastian Klaczynski

  • Sędzia liniowy:

    Damian Czudowski, Rafal Orlowski

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 08:48 -1

Stanko Volodymyr Fus Szymon, Najsarek Jakub

1:1 10:13 EQ

Remus Gheorghe Hemminger Breydon, Houle Dominic

1:2 12:33 +2

Bar Sebastian Stanko Volodymyr, Fus Szymon

2:2 15:32 +1

Spence James Tallon Sean, Hemminger Breydon

3:2 19:53 EQ

Fleck Gavin Skorulski III Stanley

4:2 20:47 EQ

Henderson Jonah

5:2 34:50 +1

Spence James Henderson Jonah

5:3 37:59 EQ

Dulęba Marcin Dusznik Adrian, Piankrat Yahor

6:3 40:38 EQ

Houle Dominic Coleman Nicholas

7:3 41:25 +1

Panzeca Devin Spence James

8:3 45:01 EQ

Fleck Gavin Skorulski III Stanley

9:3 47:34 -1

Coleman Nicholas

10:3 51:34 EQ

Henderson Jonah Spence James, Panzeca Devin

10:4 55:34 EQ

Pisula Paweł Orzechowski Radosł., Dusznik Adrian

11:4 56:18 EQ

Panzeca Devin Henderson Jonah

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
07:33 Sudyka Jakub UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MHL) 2 Trzymanie
11:13 Konrad Tristen Opole HK 2 Atak kijem trzymanym oburącz
11:54 Stecho Jack Opole HK 2 Opóźnianie gry
13:57 Dulęba Marcin UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MHL) 2 Zbyteczna ostrość w grze
17:17 Renke Marshall Opole HK 2 Atak kijem trzymanym oburącz
21:40 Remus Gheorghe Opole HK 2 Zbyteczna ostrość w grze
21:40 Dusznik Adrian UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MHL) 2 Zbyteczna ostrość w grze
21:40 Dusznik Adrian UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MHL) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
24:36 Zawortny Carter Opole HK 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
27:05 Skorulski III Stanley Opole HK 2 Spóźniony atak ciałem
27:51 Najsarek Jakub UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MHL) 2 Trzymanie
32:57 Bar Sebastian UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MHL) 2 Kara mniejsza za niesportowe zachowanie
35:01 Konrad Tristen Opole HK 2 Wysoki kij
40:51 Piankrat Yahor UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MHL) 2 Uderzenie kijem
45:01 Dulęba Marcin UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MHL) 10 Kara za niesportowe zachowanie
45:53 Henderson Jonah Opole HK 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
55:34 Piankrat Yahor UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MHL) 10 Kara za niesportowe zachowanie
55:34 Piankrat Yahor UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MHL) 20 Kara meczu za niesportowe zachowanie
56:18 Spence James Opole HK 2 Zbyteczna ostrość w grze
58:22 Sykes Cole Opole HK 2 Atakowanie ciałem - natarcie
59:55 Bar Sebastian UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MHL) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

Opole HK

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
30 Palmer James 60:00 24 20 4 83
29 Norrish Colin 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Tallon Sean 0 1 1 0
10 Stecho Jack 0 0 0 2
22 Panzeca Devin 2 1 3 0
43 Henderson Jonah 2 2 4 2
44 Spence James 2 2 4 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
28 Houle Dominic 1 1 2 0
7 Dupuis Maxwell 0 0 0 0
16 Zawortny Carter 0 0 0 2
19 Skorulski III Stanley 0 2 2 2
91 Fleck Gavin 2 0 2 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Renke Marshall 0 0 0 2
2 Bielaczyc Piotr 0 0 0 0
12 Hemminger Breydon 0 2 2 0
4 Coleman Nicholas 1 1 2 0
18 Remus Gheorghe 1 0 1 2

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Konrad Tristen 0 0 0 4
11 Ranger Ethan 0 0 0 0
9 Sykes Cole 0 0 0 2

UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Myrdak Kacper 45:01 49 41 8 83
30 Buczek Mateusz 14:59 12 9 3 75

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Sieczkowski Marcin 0 0 0 0
55 Najsarek Jakub 0 1 1 2
8 Szałajko Jakub 0 0 0 0
10 Stanko Volodymyr 1 1 2 0
91 Fus Szymon 0 2 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Bar Sebastian 1 0 1 4
53 Rocki Kacper 0 0 0 0
92 Piankrat Yahor 0 1 1 32
16 Dulęba Marcin 1 0 1 12
20 Dusznik Adrian 0 2 2 4

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
80 Orzechowski Radosł. 0 1 1 0
24 Koczera Mateusz 0 0 0 0
11 Mazur II Jakub 0 0 0 0
9 Pisula Paweł 1 0 1 0
79 Radwański Aleks 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Starościak Michał 0 0 0 0
29 Żółkiewicz Dawid 0 0 0 0
88 Skopiński Piotr 0 0 0 0
38 Sudyka Jakub 0 0 0 2