Informacje
  • Gospodarze:

    UKH Unia Oświęcim (MHL)

  • Trener UKH Unia Oświęcim (MHL):

    Witold Magiera

  • Goście:

    TME ŁKH Łódź

  • Trener TME ŁKH Łódź:

    Yury Ziankou

  • Wynik:

    2:5 (1:0, 1:3, 0:2)

  • Data:

    16.01.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:30

  • Godzina zakończenia:

    19:40

  • Sędzia główny:

    Rafał Noworyta

  • Sędzia liniowy:

    Zachariasz Kadela, Grzegorz Klaja

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 10:20 +1

Sosnowski Krystian Magiera Michał, Pencko Miłosz

1:1 24:35 -1

Frolov Nikita Nachaev Evgenii, Salnikov Denis

1:2 25:59 EQ

Frolov Nikita Riha Vaclav, Popov Andrei

2:2 26:35 EQ

Prusak Adrian

2:3 28:44 +1

Shtemke Reingold Cyrenne Alexandre, Salnikov Denis

- 47:38 PS

Frolov Nikita

2:4 52:25 +1

Shtemke Reingold Lewy Tymoteusz

2:5 57:22 -1

Shtemke Reingold Letiuk Artem

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
07:27 Moruha Kostiantyn TME ŁKH Łódź 2 Atakowanie ciałem - natarcie
09:20 Kot Adam UKH Unia Oświęcim (MHL) 2 Zbyteczna ostrość w grze
09:20 Dudkiewicz Krzysztof UKH Unia Oświęcim (MHL) 2 Zbyteczna ostrość w grze
09:20 Letiuk Artem TME ŁKH Łódź 2 Zbyteczna ostrość w grze
09:20 Riha Vaclav TME ŁKH Łódź 2 Zbyteczna ostrość w grze
09:20 Riha Vaclav TME ŁKH Łódź 2 Przeszkadzanie
11:18 Salnikov Denis TME ŁKH Łódź 2 Zbyteczna ostrość w grze
13:45 Cyrenne Alexandre TME ŁKH Łódź 2 Zbyteczna ostrość w grze
13:45 Dworzak Filip UKH Unia Oświęcim (MHL) 5 Atak w okolice głowy lub szyi przeciwnika
13:45 Dworzak Filip UKH Unia Oświęcim (MHL) 20 Kara meczu za niesportowe zachowanie
15:39 Shtemke Reingold TME ŁKH Łódź 2 Uderzenie kijem
16:27 Dudkiewicz Krzysztof UKH Unia Oświęcim (MHL) 2 Zbyteczna ostrość w grze
18:46 Magiera Michał UKH Unia Oświęcim (MHL) 2 Atakowanie z tyłu
18:46 Magiera Michał UKH Unia Oświęcim (MHL) 10 Kara za niesportowe zachowanie
23:02 Tsyran Ivan TME ŁKH Łódź 2 Zahaczenie
28:20 Filipowicz Mateusz UKH Unia Oświęcim (MHL) 2 Zahaczenie
30:38 Klekot Jan UKH Unia Oświęcim (MHL) 2 Atak łokciem
34:34 Kułak Marcin TME ŁKH Łódź 2 Zahaczenie
38:20 Magiera Michał UKH Unia Oświęcim (MHL) 2 Przeszkadzanie
43:52 Nachaev Evgenii TME ŁKH Łódź 2 Zahaczenie
45:20 Kubiak Mateusz TME ŁKH Łódź 2 Uderzenie kijem
47:38 Kot Adam UKH Unia Oświęcim (MHL) PS Atak kijem trzymanym oburącz
48:18 Popov Andrei TME ŁKH Łódź 2 Wysoki kij
50:36 Prusak Adrian UKH Unia Oświęcim (MHL) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
55:41 Polak Franciszek TME ŁKH Łódź 2 Przeszkadzanie
59:05 - TME ŁKH Łódź 2 Opóźnianie gry
59:47 Moruha Kostiantyn TME ŁKH Łódź 2 Zbyteczna ostrość w grze
59:57 Prusak Adrian UKH Unia Oświęcim (MHL) 2 Uderzenie kijem
59:57 Prusak Adrian UKH Unia Oświęcim (MHL) 5 Walka na pięści
59:57 Prusak Adrian UKH Unia Oświęcim (MHL) 20 Kara meczu za niesportowe zachowanie
59:57 Matuszewski Piotr TME ŁKH Łódź 2 Uderzenie kijem

Składy

UKH Unia Oświęcim (MHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Płonka Filip 59:18 27 23 4 85
18 Kaczkowski Gabriel 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Kot Adam 0 0 0 2
17 Klekot Jan 0 0 0 2
14 Prusak Adrian 1 0 1 29
22 Dudkiewicz Krzysztof 0 0 0 4
8 Magiera Michał 0 1 1 14

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Kot Piotr 0 0 0 0
21 Ptashkin Artur 0 0 0 0
36 Biernat Jan 0 0 0 0
19 Sosnowski Krystian 1 0 1 0
26 Kusak Patryk 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
91 Pencko Miłosz 0 1 1 0
3 Dworzak Filip 0 0 0 25
16 Kurandy Jakub 0 0 0 0
87 Filipowicz Mateusz 0 0 0 2
13 Noworyta Aleksander 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
7 Guzik Arkadiusz 0 0 0 0
93 Wilk Daniel 0 0 0 0
28 Tarłowski Mikołaj 0 0 0 0
4 Kandratsenka Uladz. 0 0 0 0
9 Daniliszyn Kamil 0 0 0 0

TME ŁKH Łódź

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
85 Clancy John 00:00 0 0 0 0
26 Hiukka Karri 60:00 27 25 2 92

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
7 Nachaev Evgenii 0 1 1 2
8 Salnikov Denis 0 2 2 2
69 Riha Vaclav 0 1 1 4
99 Popov Andrei 0 1 1 2
97 Frolov Nikita 2 0 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Kazakevich Yahor 0 0 0 0
33 Matuszewski Piotr 0 0 0 2
14 Tsyran Ivan 0 0 0 2
10 Kubiak Mateusz 0 0 0 2
95 Polak Franciszek 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
87 Letiuk Artem 0 1 1 2
16 Cyrenne Alexandre 0 1 1 2
88 Witczak Arkadiusz 0 0 0 0
9 Lewy Tymoteusz 0 1 1 0
92 Shtemke Reingold 3 0 3 2

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Moruha Kostiantyn 0 0 0 4
5 Kułak Marcin 0 0 0 2
15 Janiszewski Patryk 0 0 0 0
32 Stelmakh Nikita 0 0 0 0