Informacje
  • Gospodarze:

    MKS Sokoły Toruń (MHL)

  • Trener MKS Sokoły Toruń (MHL):

    Paweł Głaz

  • Goście:

    MKS Cracovia (MHL)

  • Trener MKS Cracovia (MHL):

    Dominik Salamon

  • Wynik:

    0:2 (0:0, 0:2, 0:0)

  • Data:

    22.11.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    10:30

  • Godzina zakończenia:

    12:25

  • Sędzia główny:

    Mateusz Zieliński

  • Sędzia liniowy:

    Paweł Tarkowski, Michał Kłosiński

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 26:26 EQ

Brzozowski Wiktor Kuczek Oskar, Krztoń Radosław

0:2 31:30 EQ

Brzozowski Wiktor Krztoń Radosław, Kuczek Oskar

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
17:02 Surma Olaf MKS Cracovia (MHL) 2 Zahaczenie
19:53 Korzestański Łukasz MKS Sokoły Toruń (MHL) 2 Przeszkadzanie
21:09 Niedlich Szymon MKS Sokoły Toruń (MHL) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
29:15 Nawrocki Michał MKS Sokoły Toruń (MHL) 2 Opóźnianie gry
31:39 Yastrabau Kiryl MKS Cracovia (MHL) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
39:38 - MKS Sokoły Toruń (MHL) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
51:14 Niedlich Szymon MKS Sokoły Toruń (MHL) 2 Zahaczenie

Składy

MKS Sokoły Toruń (MHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
30 Mądraszewski Jakub 00:00 0 0 0 0
51 Guranowski Szymon 59:30 26 24 2 92

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Bajwenko Oskar 0 0 0 0
74 Mazurkiewicz Filip 0 0 0 0
81 Lewy Jeremi 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
69 Korzestański Łukasz 0 0 0 2
17 Błotnicki Mateusz 0 0 0 0
19 Suski Bartosz 0 0 0 0
13 Maćkowski Szymon 0 0 0 0
29 Golik Mateusz 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Łapczyński Jan 0 0 0 0
15 Lewandowski Maks. 0 0 0 0
16 Urbański Wiktor 0 0 0 0
73 Shirokov Timofei 0 0 0 0
71 Nawrocki Michał 0 0 0 2

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
58 Ongirski Mikołaj 0 0 0 0
7 Lupanov Fedor 0 0 0 0
59 Wiwatowski Michał 0 0 0 0
14 Niedlich Szymon 0 0 0 4
11 Bohuszko Igor 0 0 0 0

MKS Cracovia (MHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
2 Hebda Łukasz 60:00 17 17 0 100
22 Szczepanik Jacek 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Gosztyła Patryk 0 0 0 0
8 Brzozowski Szymon 0 0 0 0
17 Yastrabau Kiryl 0 0 0 2
4 Landsbergs Edgars 0 0 0 0
13 Shatilov Nikita 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Gawlik Jakub 0 0 0 0
23 Pluciński Paweł 0 0 0 0
5 Brzozowski Wiktor 2 0 2 0
3 Kuczek Oskar 0 2 2 0
10 Krztoń Radosław 0 2 2 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Jaracz Michał 0 0 0 0
18 Wróbel Marlon 0 0 0 0
15 Kuzak II Marcin 0 0 0 0
9 Rogos Mateusz 0 0 0 0
20 Kiełbicki Szymon 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Surma Olaf 0 0 0 2
7 Protsenko Bogdan 0 0 0 0
16 Skrzek Wiktor 0 0 0 0
21 Tynka Dawid 0 0 0 0
14 Solovey Pavel 0 0 0 0