6:2

(2:0, 0:0, 4:2)

Informacje
  • Gospodarze:

    Opole HK

  • Trener Opole HK:

    WHITE TODD

  • Goście:

    TME ŁKH Łódź

  • Trener TME ŁKH Łódź:

    yury Ziankou

  • Wynik:

    6:2 (2:0, 0:0, 4:2)

  • Data:

    21.11.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:00

  • Godzina zakończenia:

  • Sędzia główny:

    Dariusz Pobzoniak

  • Sędzia liniowy:

    Michal Kret, Lukasz Barutowicz

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 02:41 +1

Henderson Jonah Tallon Sean

2:0 15:35 EQ

Friedenberg Nickolas Ranger Ethan, Eustace Vladislav

3:0 42:21 -1

Remus Gheorghe Fleck Gavin

3:1 44:38 EQ

Tsyran Ivan

3:2 46:51 EQ

Riha Vaclav Janiszewski Patryk

4:2 49:25 +2

Spence James Fleck Gavin

5:2 50:24 +1

Coleman Nicholas Hemminger Breydon, Skorulski III Stanley

6:2 58:25 EQ

Bąk Oskar Eustace Vladislav

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
02:07 Kubiak Mateusz TME ŁKH Łódź 2 Zahaczenie
12:54 Coleman Nicholas Opole HK 2 Przeszkadzanie
15:56 Norrish Colin Opole HK 2 Inne
28:53 Zawortny Carter Opole HK 2 Zbyteczna ostrość w grze
31:20 Zawortny Carter Opole HK 2 Przeszkadzanie
35:26 Eustace Vladislav Opole HK 2 Inne
40:27 Kemp Connor Opole HK 2 Zbyteczna ostrość w grze
41:28 Trofimov Ilya TME ŁKH Łódź 2 Uderzenie kijem
47:36 Baisarovych Volodym. TME ŁKH Łódź 2 Trzymanie
49:05 Letiuk Artem TME ŁKH Łódź 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
52:05 Fleck Gavin Opole HK 2 Podcięcie
55:07 Skorulski III Stanley Opole HK 2 Atak kijem trzymanym oburącz
59:12 Laptinov Nikita TME ŁKH Łódź 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

Opole HK

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
29 Norrish Colin 00:00 33 31 2 93
72 Wickson Carter 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
28 Houle Dominic 0 0 0 0
5 Tallon Sean 0 1 1 0
43 Henderson Jonah 1 0 1 0
4 Coleman Nicholas 1 0 1 2
19 Skorulski III Stanley 0 1 1 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Bąk Oskar 1 0 1 0
7 White Kierun 0 0 0 0
22 Kemp Connor 0 0 0 2
18 Remus Gheorghe 1 0 1 0
44 Spence James 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
26 Thoma Lars 0 0 0 0
9 Thorne Cody 0 0 0 0
12 Hemminger Breydon 0 1 1 0
16 Zawortny Carter 0 0 0 4
20 Fleck Gavin 0 2 2 2

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Friedenberg Nickolas 1 0 1 0
11 Ranger Ethan 0 1 1 0
91 Eustace Vladislav 0 2 2 2

TME ŁKH Łódź

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
85 Clancy John 00:00 34 28 6 82
26 Jaroń Kacper 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
99 Salnikov Denis 0 0 0 0
8 Cyrenne Alexandre 0 0 0 0
9 Lewy Tymoteusz 0 0 0 0
10 Kubiak Mateusz 0 0 0 2
11 Maskaliou Aliaksei 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
77 Baisarovych Volodym. 0 0 0 2
13 Kowalski Bartosz 0 0 0 0
18 Laptinov Nikita 0 0 0 2
70 Witczak Arkadiusz 0 0 0 0
86 Kasianchuk Kiril 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
7 Nachaev Evgenii 0 0 0 0
87 Letiuk Artem 0 0 0 2
69 Riha Vaclav 1 0 1 0
27 Trofimov Ilya 0 0 0 2
14 Tsyran Ivan 1 0 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Stopczyk Paweł 0 0 0 0
32 Ziankou Yury 0 0 0 0
5 Kułak Marcin 0 0 0 0
15 Janiszewski Patryk 0 1 1 0
95 Polak Franciszek 0 0 0 0