Informacje
  • Gospodarze:

    KH Energa Toruń

  • Trener KH Energa Toruń:

    Jurij Czuch

  • Goście:

    Re-Plast Unia Oświęcim

  • Trener Re-Plast Unia Oświęcim:

    Nik Zupancic

  • Wynik:

    4:0 (1:0, 2:0, 1:0)

  • Data:

    15.11.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:00

  • Godzina zakończenia:

    19:05

  • Sędzia główny:

    Mariusz Smura, Bartosz Kaczmarek

  • Sędzia liniowy:

    Wiktor Zień, Paweł Bajon

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 18:50 EQ

Kozlov Dmitri Osipov Artem, Sergushkin Denis

2:0 24:04 +1

Feofanov Yegor Sergushkin Denis, Osipov Artem

3:0 26:06 EQ

Bondaruk Gleb Chvanchikov Andrei, Shabanov Mikhail

4:0 44:29 EQ

Shabanov Mikhail Smirnov Artyom, Podsiadło Łukasz

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
18:05 Feofanov Yegor KH Energa Toruń 2 Przeszkadzanie
18:05 Trandin Alexei Re-Plast Unia Oświęcim 2 Wymuszanie kary
20:00 - Re-Plast Unia Oświęcim 20 Kara meczu za niesportowe zachowanie
20:00 - Re-Plast Unia Oświęcim 25 Nietakt wobec osób urzędowych
26:37 Kowalówka Sebastian Re-Plast Unia Oświęcim 2 Uderzenie kijem
34:08 Gusevas Kostas KH Energa Toruń 2 Zahaczenie
51:38 Kuznetsov Sergei KH Energa Toruń 2 Wysoki kij
54:12 - Re-Plast Unia Oświęcim 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
58:30 Krzemień Łukasz Re-Plast Unia Oświęcim 2 Opóźnianie gry

Składy

KH Energa Toruń

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
28 Svensson Anton 60:00 25 25 0 100
51 Studziński Mateusz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Shkodenko Yegor 0 0 0 0
57 Kozlov Dmitri 1 0 1 0
29 Dołęga Jarosław 0 0 0 0
10 Kalinowski Kamil 0 0 0 0
19 Kalinowski Michał 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Podsiadło Łukasz 0 1 1 0
22 Smirnov Artyom 0 1 1 0
26 Osipov Artem 0 2 2 0
9 Feofanov Yegor 1 0 1 2
8 Sergushkin Denis 0 2 2 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Gusevas Kostas 0 0 0 2
78 Kuznetsov Sergei 0 0 0 2
12 Bondaruk Gleb 1 0 1 0
75 Chvanchikov Andrei 0 1 1 0
44 Shabanov Mikhail 1 1 2 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Jaworski Adrian 0 0 0 0
21 Olszewski Dominik 0 0 0 0
36 Saloranta Ville 0 0 0 0
43 Rozhkov Yegor 0 0 0 0
79 Jaakola Konsta 0 0 0 0

Re-Plast Unia Oświęcim

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
90 Saunders Clarke 60:00 28 24 4 85
45 Lipiński Sebastian 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Zatko Miroslav 0 0 0 0
7 Pretnar Klemen 0 0 0 0
10 Helenius Jere 0 0 0 0
93 Kalan Luka 0 0 0 0
9 Koblar Gregor 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
47 Glenn Ryan 0 0 0 0
4 Bezuska Peter 0 0 0 0
96 Garshin Semen 0 0 0 0
87 Trandin Alexei 0 0 0 2
91 Orekhin Daniil 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
33 Raitanen Lassi 0 0 0 0
5 Wanacki Jakub 0 0 0 0
12 Kowalówka Sebastian 0 0 0 2
44 Krzemień Łukasz 0 0 0 2
77 Da Costa Teddy 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Noworyta Miłosz 0 0 0 0
32 Piotrowicz Damian 0 0 0 0
8 Dudkiewicz Krzysztof 0 0 0 0
20 Malicki Patryk 0 0 0 0