4:1

(1:0, 3:1, 0:0)

Informacje
  • Gospodarze:

    GKS Tychy

  • Trener GKS Tychy:

    Krzysztof Majkowski

  • Goście:

    KH Energa Toruń

  • Trener KH Energa Toruń:

    Jurij Czukh

  • Wynik:

    4:1 (1:0, 3:1, 0:0)

  • Data:

    13.11.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:00

  • Godzina zakończenia:

    19:55

  • Sędzia główny:

    Wojciech Wrycza, Tomasz Radzik

  • Sędzia liniowy:

    Grzegorz Cudek , Maciej Byczkowski

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 17:25 EQ

Rzeszutko Jarosław Havlik Ladislav

2:0 24:52 +1

Szczechura Alexander Cichy Michael

3:0 29:56 EQ

Dupuy Jean Marzec Szymon, Rzeszutko Jarosław

4:0 39:13 EQ

Szczechura Alexander Mroczkowski Christian, Cichy Michael

4:1 39:23 EQ

Osipov Artem Sergushkin Denis

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
06:30 Ciura Bartosz GKS Tychy 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
23:44 Rozhkov Yegor KH Energa Toruń 2 Zahaczenie
35:27 Ciura Bartosz GKS Tychy 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
45:12 Kozlov Dmitri KH Energa Toruń 2 Uderzenie kijem

Składy

GKS Tychy

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Murray John 60:00 24 23 1 95
18 Lewartowski Kamil 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Havlik Ladislav 0 1 1 0
87 Kotlorz Michał 0 0 0 0
11 Gościński Mateusz 0 0 0 0
5 Komorski Filip 0 0 0 0
91 Jeziorski Bartłomiej 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
27 Seed Jason 0 0 0 0
12 Bizacki Olaf 0 0 0 0
66 Witecki Jakub 0 0 0 0
24 Galant Radosław 0 0 0 0
71 Marzec Szymon 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Ciura Bartosz 0 0 0 4
67 Pociecha Bartłomiej 0 0 0 0
8 Szczechura Alexander 2 0 2 0
78 Cichy Michael 0 2 2 0
9 Mroczkowski Christian 0 1 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
68 Kogut Patryk 0 0 0 0
17 Krzyżek Jan 0 0 0 0
23 Gruźla Kacper 0 0 0 0
13 Rzeszutko Jarosław 1 1 2 0
39 Dupuy Jean 1 0 1 0

KH Energa Toruń

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
28 Svensson Anton 40:00 16 12 4 75
51 Studziński Mateusz 20:00 10 10 0 100

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Jaworski Adrian 0 0 0 0
24 Gusevas Kostas 0 0 0 0
36 Saloranta Ville 0 0 0 0
10 Kalinowski Kamil 0 0 0 0
19 Kalinowski Michał 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
57 Kozlov Dmitri 0 0 0 2
23 Shkodenko Yegor 0 0 0 0
26 Osipov Artem 1 0 1 0
9 Feofanov Yegor 0 0 0 0
8 Sergushkin Denis 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Podsiadło Łukasz 0 0 0 0
22 Smirnov Artyom 0 0 0 0
12 Bondaruk Gleb 0 0 0 0
75 Chvanchikov Andrei 0 0 0 0
79 Jaakola Konsta 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Skólmowski Bartosz 0 0 0 0
78 Kuznetsov Sergei 0 0 0 0
86 Olkinuora Alex 0 0 0 0
43 Rozhkov Yegor 0 0 0 2
21 Olszewski Dominik 0 0 0 0