Informacje
  • Gospodarze:

    Re-Plast Unia Oświęcim

  • Trener Re-Plast Unia Oświęcim:

    Nik Zupancic

  • Goście:

    Comarch Cracovia

  • Trener Comarch Cracovia:

    Rudolf Rohacek

  • Wynik:

    4:5 (1:3, 2:0, 1:2)

  • Data:

    13.11.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:00

  • Godzina zakończenia:

    20:00

  • Sędzia główny:

    Mariusz Smura, Patryk Pyrskała

  • Sędzia liniowy:

    Mateusz Kucharewicz, Dariusz Pobożniak

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 09:13 EQ

Kapica Damian Tiala Taavi, Nemec Erik

0:2 10:53 EQ

Nemec Erik Kapica Damian, Saur Jakub

1:2 13:48 EQ

Helenius Jere Kalan Luka, Koblar Gregor

1:3 14:03 EQ

Saur Jakub Saur Jakub, Kapica Damian

- 16:26 PS

Franek Tomas

2:3 30:13 EQ

Helenius Jere Koblar Gregor, Pretnar Klemen

3:3 31:46 EQ

Noworyta Patryk Kowalówka Sebastian, Piotrowicz Damian

- 39:59 PS

Nemec Erik

3:4 48:30 EQ

Nejezchleb Richard

4:4 52:23 +1

Trandin Alexei Sherbatov Eliezer, Glenn Ryan

4:5 59:12 EQ

Nemec Erik Kapica Damian, Tiala Taavi

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
16:26 Luza Patrik Re-Plast Unia Oświęcim PS Zahaczenie
39:59 Zatko Miroslav Re-Plast Unia Oświęcim PS Zahaczenie
40:48 Saur Jakub Comarch Cracovia 2 Przeszkadzanie
45:41 Franek Tomas Comarch Cracovia 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
46:17 Doherty Taylor Comarch Cracovia 2 Opóźnianie gry
51:00 Gula Jiri Comarch Cracovia 2 Trzymanie kija przeciwnika
53:40 Sherbatov Eliezer Re-Plast Unia Oświęcim 2 Atakowanie ciałem - natarcie
55:45 Raitanen Lassi Re-Plast Unia Oświęcim 2 Zahaczenie

Składy

Re-Plast Unia Oświęcim

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
90 Saunders Clarke 59:45 41 36 5 87
45 Lipiński Sebastian 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Zatko Miroslav 0 0 0 0
7 Pretnar Klemen 0 1 1 0
10 Helenius Jere 2 0 2 0
93 Kalan Luka 0 1 1 0
9 Koblar Gregor 0 2 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
47 Glenn Ryan 0 1 1 0
24 Luza Patrik 0 0 0 0
13 Sherbatov Eliezer 0 1 1 2
77 Da Costa Teddy 0 0 0 0
11 Przygodzki Martin 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
33 Raitanen Lassi 0 0 0 2
5 Wanacki Jakub 0 0 0 0
96 Garshin Semen 0 0 0 0
87 Trandin Alexei 1 0 1 0
91 Orekhin Daniil 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Noworyta Miłosz 0 0 0 0
55 Noworyta Patryk 1 0 1 0
32 Piotrowicz Damian 0 1 1 0
44 Krzemień Łukasz 0 0 0 0
12 Kowalówka Sebastian 0 1 1 0

Comarch Cracovia

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
48 Petrasek Michael 60:00 32 28 4 87
53 Kowalówka Robert 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
89 Gula Jiri 0 0 0 2
33 Saur Jakub 1 2 3 2
16 Tiala Taavi 0 2 2 0
14 Nemec Erik 2 1 3 0
95 Kapica Damian 1 3 4 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
90 Jezek Ales 0 0 0 0
2 Dudas Martin 0 0 0 0
88 Franek Tomas 0 0 0 2
8 Kamiński Łukasz 0 0 0 0
10 Nejezchleb Richard 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Doherty Taylor 0 0 0 2
19 Gutwald Michal 0 0 0 0
71 Brynkus Sebastian 0 0 0 0
28 Widmar Joseph 0 0 0 0
84 Drzewiecki Filip 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
34 Musioł Dawid 0 0 0 0
44 Szurowski Damian 0 0 0 0
11 Dziurdzia Antoni 0 0 0 0
7 Augustyniak Igor 0 0 0 0
81 Bezwiński Mateusz 0 0 0 0