Polska Hokej Liga

Informacje
  • Gospodarze:

    KS Unia Oświęcim

  • Trener KS Unia Oświęcim:

    Josef Dobos

  • Goście:

    KS Nesta Mires Toruń H.S.A.

  • Trener KS Nesta Mires Toruń H.S.A.:

    Leszek Minge

  • Wynik:

    7:1 (1:0, 3:1, 3:0)

  • Data:

    2016-09-11

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:00

  • Godzina zakończenia:

    19:05

  • Lodowisko:

    Hala Lodowa MOSiR Oświęcim

  • Sędzia główny:

    Tomasz Radzik

  • Sędzia liniowy:

    Paweł Kosidło, Tomasz Przyborowski

  • Widzów:

    1000

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 00:29 EQ

Haas Radim Bułanowski Łukasz

2:0 02:24 +1

Danecek Jan Szewczyk Maciej, Vosatko Lubomir

3:0 26:21 EQ

Danecek Jan Szewczyk Maciej, Bułanowski Łukasz

3:1 31:46 EQ

Fraszko Bartosz Mikhailau Uladzimir, Dołęga Jarosław

4:1 33:33 EQ

Paszek Kamil Malicki Patryk, Vosatko Lubomir

5:1 46:58 EQ

Danecek Jan Kysela Daniel

6:1 47:51 EQ

Wojtarowicz Wojciech Bułanowski Łukasz

7:1 56:14 +1

Kasperlik Martin Tabacek Peter, Haas Radim

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
00:55 Ćwikła Rafał KS Nesta Mires Toruń H.S.A. 2 Trzymanie
09:40 Szewczyk Maciej KS Unia Oświęcim 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
15:02 Bułanowski Łukasz KS Unia Oświęcim 2 Wysoki kij
15:02 - KS Nesta Mires Toruń H.S.A. 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
15:47 Kasperlik Martin KS Unia Oświęcim 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
22:30 Kourakh Artur KS Nesta Mires Toruń H.S.A. 2 Przeszkadzanie
36:03 Kysela Daniel KS Unia Oświęcim 2 Atak kolanem
51:08 Ćwikła Rafał KS Nesta Mires Toruń H.S.A. 2 Zahaczenie
55:30 Podsiadło Łukasz KS Nesta Mires Toruń H.S.A. 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
57:44 Wojtarowicz Wojciech KS Unia Oświęcim 2 Zahaczenie

Składy

KS Unia Oświęcim

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
37 Fikrt Michal 60:00 21 20 1 95
70 Łazarz Witold 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Bezuska Peter 0 0 0 0
22 Vosatko Lubomir 0 2 2 0
10 Wanat Dariusz 0 0 0 0
7 Danecek Jan 3 0 3 0
17 Szewczyk Maciej 0 2 2 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
69 Bułanowski Łukasz 0 3 3 2
91 Kysela Daniel 0 1 1 2
82 Kasperlik Martin 1 0 1 2
16 Haas Radim 1 1 2 0
55 Tabacek Peter 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Gębczyk Mateusz 0 0 0 0
12 Wojtarowicz Wojciech 1 0 1 2
38 Adamus Mateusz 0 0 0 0
32 Piotrowicz Damian 0 0 0 0
77 Koczy Wojciech 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Lacheta Michał 0 0 0 0
9 Paszek Kamil 1 0 1 0
20 Malicki Patryk 0 1 1 0
5 Budzowski Artur 0 0 0 0

KS Nesta Mires Toruń H.S.A.

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Plaskiewicz Michał 60:00 34 27 7 79
51 Studziński Mateusz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
94 Zhylinski Yauhen 0 0 0 0
43 Shipilo Vyacheslav 0 0 0 0
19 Kalinowski Michał 0 0 0 0
7 Kukushkin Siergiej 0 0 0 0
15 Minge Daniel 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Lidtke Miłosz 0 0 0 0
73 Trakhanov Denis 0 0 0 0
23 Mikhailau Uladzimir 0 1 1 0
10 Fraszko Bartosz 1 0 1 0
29 Dołęga Jarosław 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Podsiadło Łukasz 0 0 0 2
90 Kourakh Artur 0 0 0 2
82 Stasiewicz Jakub 0 0 0 0
26 Ćwikła Rafał 0 0 0 4
77 Naparło Piotr 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
70 Heyka Paweł 0 0 0 0
11 Jaworski Adrian 0 0 0 0
9 Winiarski Piotr 0 0 0 0
58 Husak Piotr 0 0 0 0
1.8