5:3

(1:1, 3:1, 1:1)

Informacje
  • Gospodarze:

    KH Energa Toruń

  • Trener KH Energa Toruń:

    Yuri Chukh

  • Goście:

    Comarch Cracovia

  • Trener Comarch Cracovia:

    Rudolf Rohacek

  • Wynik:

    5:3 (1:1, 3:1, 1:1)

  • Data:

    01.12.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:30

  • Godzina zakończenia:

    20:35

  • Sędzia główny:

    Patryk Kasprzyk, Wojciech Wrycza

  • Sędzia liniowy:

    Grzegorz Cytawa, Maciej Byczkowski

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 00:46 EQ

Nejezchleb Richard Franek Tomas, Jezek Ales

1:1 14:39 EQ

Shabanov Mikhail Kozlov Dmitri, Podsiadło Łukasz

2:1 24:00 EQ

Feofanov Yegor Skólmowski Bartosz

3:1 28:46 EQ

Kalinowski Kamil

3:2 29:38 EQ

Csamango Stephan

4:2 39:54 EQ

Bondaruk Gleb Chvanchikov Andrei

4:3 44:09 EQ

Ferrara Luke Doherty Taylor, Csamango Stephan

5:3 48:23 EQ

Osipov Artem Feofanov Yegor, Smirnov Artyom

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
35:11 - Comarch Cracovia 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
45:37 Chvanchikov Andrei KH Energa Toruń 2 Atak kijem trzymanym oburącz
57:06 - Comarch Cracovia 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie

Składy

KH Energa Toruń

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
51 Studziński Mateusz 60:00 44 41 3 93
45 Guranowski Szymon 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Skólmowski Bartosz 0 1 1 0
23 Shkodenko Yegor 0 0 0 0
29 Dołęga Jarosław 0 0 0 0
10 Kalinowski Kamil 1 0 1 0
19 Kalinowski Michał 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Jaworski Adrian 0 0 0 0
24 Gusevas Kostas 0 0 0 0
92 Osipov Artem 1 0 1 0
9 Feofanov Yegor 1 1 2 0
8 Sergushkin Denis 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Smirnov Artyom 0 1 1 0
78 Kuznetsov Sergei 0 0 0 0
12 Bondaruk Gleb 1 0 1 0
75 Chvanchikov Andrei 0 1 1 2
44 Shabanov Mikhail 1 0 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Podsiadło Łukasz 0 1 1 0
57 Kozlov Dmitri 0 1 1 0
36 Saloranta Ville 0 0 0 0
43 Rozhkov Yegor 0 0 0 0
79 Jaakola Konsta 0 0 0 0

Comarch Cracovia

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
53 Kowalówka Robert 60:00 34 29 5 85
75 Szczepanik Jacek 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
89 Gula Jiri 0 0 0 0
33 Saur Jakub 0 0 0 0
16 Tiala Taavi 0 0 0 0
14 Nemec Erik 0 0 0 0
95 Kapica Damian 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
34 Musioł Dawid 0 0 0 0
3 Gosztyła Patryk 0 0 0 0
88 Franek Tomas 0 1 1 0
90 Jezek Ales 0 1 1 0
10 Nejezchleb Richard 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Doherty Taylor 0 1 1 0
19 Gutwald Michal 0 0 0 0
71 Brynkus Sebastian 0 0 0 0
28 Widmar Joseph 0 0 0 0
84 Drzewiecki Filip 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
44 Szurowski Damian 0 0 0 0
81 Bezwiński Mateusz 0 0 0 0
94 Csamango Stephan 1 1 2 0
8 Kamiński Łukasz 0 0 0 0
82 Ferrara Luke 1 0 1 0