2:3 k.

(1:0, 1:0, 0:2, 0:0, 1:2k)

Informacje
  • Gospodarze:

    Re-Plast Unia Oświęcim

  • Trener Re-Plast Unia Oświęcim:

    Dariusz Kosek

  • Goście:

    GKS Tychy

  • Trener GKS Tychy:

    Krzysztof Majkowski

  • Wynik:

    2:3 k. (1:0, 1:0, 0:2, 0:0, 1:2k)

  • Data:

    16.10.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:00

  • Godzina zakończenia:

    20:10

  • Sędzia główny:

    Tomasz Radzik, Paweł Kosidło

  • Sędzia liniowy:

    Dawid Pabisiak, Marcin Młynarski

  • Widzów:

    750

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 18:04 EQ

Kalan Luka Noworyta Patryk

2:0 26:52 EQ

Sherbatov Eliezer Przygodzki Martin, Trandin Alexei

2:1 49:37 +1

Komorski Filip Cichy Michael, Szczechura Alexander

2:2 51:25 EQ

Szczechura Alexander Mroczkowski Christian, Havlik Ladislav

2:3 65:00 PS

Komorski Filip

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
04:58 Komorski Filip GKS Tychy 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
08:37 Przygodzki Martin Re-Plast Unia Oświęcim 2 Uderzenie kijem
12:31 Kowalówka Sebastian Re-Plast Unia Oświęcim 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
20:08 Havlik Ladislav GKS Tychy 2 Przeszkadzanie
48:41 Raitanen Lassi Re-Plast Unia Oświęcim 2 Atak kijem trzymanym oburącz

Składy

Re-Plast Unia Oświęcim

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
90 Saunders Clarke 65:00 32 29 3 90
45 Lipiński Sebastian 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
33 Raitanen Lassi 0 0 0 2
7 Pretnar Klemen 0 0 0 0
12 Kowalówka Sebastian 0 0 0 2
93 Kalan Luka 1 0 1 0
9 Koblar Gregor 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
47 Glenn Ryan 0 0 0 0
24 Luza Patrik 0 0 0 0
13 Sherbatov Eliezer 1 0 1 0
87 Trandin Alexei 0 1 1 0
11 Przygodzki Martin 0 1 1 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Noworyta Miłosz 0 0 0 0
55 Noworyta Patryk 0 1 1 0
10 Helenius Jere 0 0 0 0
96 Garshin Semen 0 0 0 0
91 Orekhin Daniil 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Dudkiewicz Krzysztof 0 0 0 0
32 Piotrowicz Damian 0 0 0 0
44 Krzemień Łukasz 0 0 0 0
20 Malicki Patryk 0 0 0 0

GKS Tychy

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Murray John 65:00 38 36 2 94
18 Lewartowski Kamil 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Havlik Ladislav 0 1 1 2
67 Pociecha Bartłomiej 0 0 0 0
11 Gościński Mateusz 0 0 0 0
5 Komorski Filip 1 0 1 2
95 Wronka Patryk 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
27 Seed Jason 0 0 0 0
87 Kotlorz Michał 0 0 0 0
39 Dupuy Jean 0 0 0 0
24 Galant Radosław 0 0 0 0
71 Marzec Szymon 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
68 Kogut Patryk 0 0 0 0
12 Bizacki Olaf 0 0 0 0
8 Szczechura Alexander 1 1 2 0
78 Cichy Michael 0 1 1 0
9 Mroczkowski Christian 0 1 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
40 Kasperek Oliwier 0 0 0 0
91 Jeziorski Bartłomiej 0 0 0 0
17 Krzyżek Jan 0 0 0 0
13 Rzeszutko Jarosław 0 0 0 0
23 Gruźla Kacper 0 0 0 0