Informacje
  • Gospodarze:

    MOSM Tychy (MŁ)

  • Trener MOSM Tychy (MŁ):

    Krzysztof Majkowski

  • Goście:

    KH Polonia Bytom (MŁ)

  • Trener KH Polonia Bytom (MŁ):

    Tomasz Kowalczyk

  • Wynik:

    18:1 (5:1, 10:0, 3:0)

  • Data:

    24.11.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    16:30

  • Godzina zakończenia:

    18:15

  • Sędzia główny:

    Marcin Majta

  • Sędzia liniowy:

    Paweł Zięba, Łukasz Barutowicz

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 03:29 EQ

Hanzel Patryk Drabik Rafał

2:0 10:38 +1

Langner Oliwier Drabik Rafał, Figiel Paweł

3:0 11:42 EQ

Hanzel Patryk Drabik Rafał

4:0 17:08 EQ

Drabik Rafał Langner Oliwier

4:1 18:49 EQ

Jaworski Oskar

5:1 19:41 EQ

Drabik Rafał

6:1 20:50 EQ

Wróblewski Nikodem Strużek Mateusz

7:1 22:55 EQ

Langner Oliwier Drabik Rafał

8:1 23:29 +1

Hanzel Patryk Drabik Rafał

9:1 27:07 EQ

Majchrzak Patryk Skorupka Oliwier

10:1 30:58 EQ

Wróblewski Nikodem Drabik Rafał, Hanzel Patryk

11:1 33:01 -2

Drabik Rafał

12:1 36:06 EQ

Skorupka Oliwier Drabik Rafał

13:1 38:23 EQ

Charmuszko Maksym. Strużek Mateusz, Hanzel Patryk

14:1 39:24 EQ

Drabik Rafał Skorupka Oliwier

15:1 39:31 EQ

Skorupka Oliwier Langner Oliwier

16:1 41:18 EQ

Drabik Rafał Langner Oliwier

17:1 55:59 EQ

Langner Oliwier Figiel Paweł, Drabik Rafał

18:1 59:58 EQ

Drabik Rafał Skorupka Oliwier

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
09:57 Jaworski Oskar KH Polonia Bytom (MŁ) 2 Zahaczenie
18:44 Charmuszko Maksym. MOSM Tychy (MŁ) 2 Zbyteczna ostrość w grze
18:44 Zarański Oliwier KH Polonia Bytom (MŁ) 2 Atak łokciem
23:04 Jaworski Oskar KH Polonia Bytom (MŁ) 2 Zbyteczna ostrość w grze
31:24 Wisłocki Michał MOSM Tychy (MŁ) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
32:24 Majchrzak Patryk MOSM Tychy (MŁ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
43:33 Zarański Oliwier KH Polonia Bytom (MŁ) 2 Przeszkadzanie

Składy

MOSM Tychy (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
27 Łącki Kacper 20:00 1 0 1 0
33 Szmigiel Sebastian 40:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Strużek Mateusz 0 2 2 0
20 Wisłocki Michał 0 0 0 2
85 Nowak Maksymilian 0 0 0 0
87 Charmuszko Maksym. 1 0 1 2
4 Chmiel Marcin 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Mikulski Mateusz 0 0 0 0
91 Krawczyk Bartosz 0 0 0 0
36 Majchrzak Patryk 1 0 1 2
9 Krosny Patrycjusz 0 0 0 0
92 Langner Oliwier 3 3 6 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
97 Skorupka Oliwier 2 3 5 0
71 Hanzel Patryk 3 2 5 0
89 Wróblewski Nikodem 2 0 2 0
22 Drabik Rafał 6 8 14 0
67 Figiel Paweł 0 2 2 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Janik Wiktor 0 0 0 0

KH Polonia Bytom (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
60 Nawrot Radosław 27:07 9 0 9 0
50 Chmel Paweł 32:53 9 0 9 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Koszel Oliwier 0 0 0 0
18 Jachym Aleksandra 0 0 0 0
8 Zarański Oliwier 0 0 0 4
91 Jaworski Oskar 1 0 1 4

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
97 Leszczuk Igor 0 0 0 0
55 Kołodziejczak Błażej 0 0 0 0
21 Sowa Alicja 0 0 0 0
12 Juszczak Agata 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Knur Kamil 0 0 0 0
96 Kukliński Kacper 0 0 0 0
2 Łozicki Tomasz 0 0 0 0