Informacje
  • Gospodarze:

    JKH GKS Jastrzębie (MŁ)

  • Trener JKH GKS Jastrzębie (MŁ):

    MARIUSZ BERNACKI

  • Goście:

    MOSM Tychy (MŁ)

  • Trener MOSM Tychy (MŁ):

    Krzysztof Majkowski

  • Wynik:

    3:2 (2:1, 0:0, 1:1)

  • Data:

    19.11.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    16:00

  • Godzina zakończenia:

    17:45

  • Sędzia główny:

    SEBASTIAN KLACZYŃSKI

  • Sędzia liniowy:

    WOJCIECH CZECH, PATRYK ROEMISCH

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 08:55 +1

Osiadły Mikołaj Poręba Maciej

2:0 10:49 EQ

Lewek Marcel Stolarski Bartłomiej

2:1 16:55 EQ

Sobecki Karol Nowak Maksymilian

3:1 57:56 EQ

Fyda Kamil Poręba Maciej

3:2 59:25 +1

Chojęta Dawid Hanzel Patryk

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
08:23 - MOSM Tychy (MŁ) 2 Opóźnianie gry
22:24 Misiak Łukasz JKH GKS Jastrzębie (MŁ) 2 Zahaczenie
26:19 Sobecki Karol MOSM Tychy (MŁ) 2 Trzymanie
42:07 Michalski Kacper JKH GKS Jastrzębie (MŁ) 2 Uderzenie kijem
42:40 Fyda Kamil JKH GKS Jastrzębie (MŁ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
47:06 Sobecki Karol MOSM Tychy (MŁ) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
50:55 Hanzel Patryk MOSM Tychy (MŁ) 2 Atak kolanem
59:19 Poręba Maciej JKH GKS Jastrzębie (MŁ) 2 Zahaczenie

Składy

JKH GKS Jastrzębie (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Michalski Kacper 60:00 2 0 2 0
27 Kapusta Dawid 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Piechaczek Jakub 0 0 0 0
13 Onak Jakub 0 0 0 0
19 Fyda Kamil 1 0 1 2
26 Stolarski Bartłomiej 0 1 1 0
2 Poręba Maciej 0 2 2 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
7 Leszko Michał 0 0 0 0
14 Leśniok Adam 0 0 0 0
87 Osiadły Mikołaj 1 0 1 0
91 Zając Wiktor 0 0 0 0
77 Wojciechowski Sebast. 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Wojciechowski Filip 0 0 0 0
24 Mysłowski Szymon 0 0 0 0
25 Piechaczek Mateusz 0 0 0 0
39 Misiak Łukasz 0 0 0 2
9 Magner Igor 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Lewek Marcel 1 0 1 0

MOSM Tychy (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
27 Łącki Kacper 59:25 3 0 3 0
33 Szmigiel Sebastian 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Strużek Mateusz 0 0 0 0
20 Wisłocki Michał 0 0 0 0
85 Nowak Maksymilian 0 1 1 0
87 Charmuszko Maksym. 0 0 0 0
80 Chojęta Dawid 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Sobecki Karol 1 0 1 4
91 Krawczyk Bartosz 0 0 0 0
36 Majchrzak Patryk 0 0 0 0
78 Kuc Piotr 0 0 0 0
92 Langner Oliwier 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
97 Skorupka Oliwier 0 0 0 0
71 Hanzel Patryk 0 1 1 2
89 Wróblewski Nikodem 0 0 0 0
22 Drabik Rafał 0 0 0 0
67 Figiel Paweł 0 0 0 0