Informacje
  • Gospodarze:

    MOSM Tychy (MŁ)

  • Trener MOSM Tychy (MŁ):

    MAJKOWSKI KRZYSZTOF

  • Goście:

    UKS Zagłębie Sosnowiec (MŁ)

  • Trener UKS Zagłębie Sosnowiec (MŁ):

    MATLAKIEWICZ PIOTR

  • Wynik:

    8:0 (0:0, 3:0, 5:0)

  • Data:

    12.11.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    16:45

  • Godzina zakończenia:

    18:45

  • Sędzia główny:

    MAJTA MARCIN

  • Sędzia liniowy:

    KUCHAREWICZ MATEUSZ, KRET MICHAŁ

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 22:38 +1

Wróblewski Nikodem Sobecki Karol, Hanzel Patryk

2:0 30:10 +1

Wróblewski Nikodem Sobecki Karol, Hanzel Patryk

3:0 36:08 EQ

Kuc Piotr Drabik Rafał

4:0 45:22 EQ

Figiel Paweł Kuc Piotr

5:0 48:08 EQ

Wisłocki Michał

6:0 49:46 +1

Figiel Paweł Strużek Mateusz

7:0 53:19 -1

Drabik Rafał Langner Oliwier, Charmuszko Maksym.

8:0 58:11 EQ

Wróblewski Nikodem

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
22:03 Sarnacki Tobiasz UKS Zagłębie Sosnowiec (MŁ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
29:43 Sekunda Norbert UKS Zagłębie Sosnowiec (MŁ) 2 Przeszkadzanie
30:31 Brzezowski Igor UKS Zagłębie Sosnowiec (MŁ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
49:34 Skręt Julia UKS Zagłębie Sosnowiec (MŁ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
50:24 Hanzel Patryk MOSM Tychy (MŁ) 2 Atak łokciem
50:24 Majchrzak Patryk MOSM Tychy (MŁ) 2 Uderzenie kijem
51:55 Bieda Wiktor MOSM Tychy (MŁ) 2 Atak kijem trzymanym oburącz

Składy

MOSM Tychy (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
27 Łącki Kacper 60:00 0 0 0 0
33 Szmigiel Sebastian 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Strużek Mateusz 0 1 1 0
20 Wisłocki Michał 1 0 1 0
85 Nowak Maksymilian 0 0 0 0
87 Charmuszko Maksym. 0 1 1 0
80 Chojęta Dawid 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Sobecki Karol 0 2 2 0
91 Krawczyk Bartosz 0 0 0 0
36 Majchrzak Patryk 0 0 0 2
78 Kuc Piotr 1 1 2 0
92 Langner Oliwier 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
26 Bieda Wiktor 0 0 0 2
71 Hanzel Patryk 0 2 2 2
89 Wróblewski Nikodem 3 0 3 0
22 Drabik Rafał 1 1 2 0
9 Krosny Patrycjusz 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
97 Skorupka Oliwier 0 0 0 0
67 Figiel Paweł 2 0 2 0
19 Janik Wiktor 0 0 0 0

UKS Zagłębie Sosnowiec (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
34 Krysztopowicz Oskar 60:00 8 0 8 0
30 Wrona Oskar 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Brzozowski II Szymon 0 0 0 0
4 Lenkovskij Patrik 0 0 0 0
11 Sekunda Norbert 0 0 0 2
77 Skręt Julia 0 0 0 2
15 Kućmierz Oliwier 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Machura Szymon 0 0 0 0
28 Brzezowski Igor 0 0 0 2
69 Bobbe Maciej 0 0 0 0
89 Broś Teodor 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Jasicki Gabriel 0 0 0 0
10 Niekurzak Jakub 0 0 0 0
24 Sarnacki Tobiasz 0 0 0 2
21 Pospiech Wiktor 0 0 0 0