Informacje
  • Gospodarze:

    KS K-ce Naprzód Janów (MŁ)

  • Trener KS K-ce Naprzód Janów (MŁ):

    Jakub Radwan

  • Goście:

    MOSM Tychy (MŁ)

  • Trener MOSM Tychy (MŁ):

    Krzysztof Majkowski

  • Wynik:

    2:6 (1:1, 0:2, 1:3)

  • Data:

    29.10.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:00

  • Godzina zakończenia:

    19:50

  • Sędzia główny:

    Rafał Orłowski

  • Sędzia liniowy:

    Łukasz Dybaś, Damian Czudowski

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 01:45 +1

Nowak Maksymilian Chojęta Dawid

1:1 07:01 EQ

Babczyński Błażej Bensz Michał

1:2 26:05 EQ

Wróblewski Nikodem Langner Oliwier

1:3 38:54 +1

Majchrzak Patryk Langner Oliwier

1:4 40:42 +1

Hanzel Patryk Wróblewski Nikodem, Drabik Rafał

1:5 46:25 EQ

Langner Oliwier

1:6 47:23 +1

Majchrzak Patryk

2:6 54:04 EQ

Gruca Brian Kruszyński Michał

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
01:14 Wojciechowski II Kac. KS K-ce Naprzód Janów (MŁ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
36:56 Gruca Brian KS K-ce Naprzód Janów (MŁ) 2 Zahaczenie
39:05 Wojciechowski II Kac. KS K-ce Naprzód Janów (MŁ) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
46:51 Hofman Jakub KS K-ce Naprzód Janów (MŁ) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
60:31 Hanzel Patryk MOSM Tychy (MŁ) 2 Trzymanie

Składy

KS K-ce Naprzód Janów (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
19 Kaczyński Dawid 60:00 6 0 6 0
39 Gutowski Daniel 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
25 Sławski Mateusz 0 0 0 0
37 Kruszyński Michał 0 1 1 0
66 Hofman Jonasz 0 0 0 0
91 Gruca Brian 1 0 1 2
87 Hofman Jakub 0 0 0 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
69 Wojciechowski II Kac. 0 0 0 4
22 Kostorz Michał 0 0 0 0
15 Bensz Michał 0 1 1 0
5 Babczyński Błażej 1 0 1 0
47 Wojsław Adam 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Potrawa Tobiasz 0 0 0 0
45 Bednarek Bartosz 0 0 0 0
77 Bukowski Dawid 0 0 0 0
97 Koźmiński Patryk 0 0 0 0
11 Barbach Bartosz 0 0 0 0

MOSM Tychy (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
27 Łącki Kacper 60:00 2 0 2 0
39 Bochyński Mateusz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Strużek Mateusz 0 0 0 0
20 Wisłocki Michał 0 0 0 0
4 Nowak Maksymilian 1 0 1 0
87 Charmuszko Maksym. 0 0 0 0
80 Chojęta Dawid 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Sobecki Karol 0 0 0 0
9 Krawczyk Bartosz 0 0 0 0
36 Majchrzak Patryk 2 0 2 0
78 Kuc Piotr 0 0 0 0
92 Langner Oliwier 1 2 3 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
26 Bieda Wiktor 0 0 0 0
71 Hanzel Patryk 1 0 1 2
89 Wróblewski Nikodem 1 1 2 0
22 Drabik Rafał 0 1 1 0