Informacje
  • Gospodarze:

    KS K-ce Naprzód Janów (MŁ)

  • Trener KS K-ce Naprzód Janów (MŁ):

    Jakub Radwan

  • Goście:

    KH Polonia Bytom (MŁ)

  • Trener KH Polonia Bytom (MŁ):

    Dariusz Jędrzejczyk

  • Wynik:

    17:2 (1:1, 5:1, 11:0)

  • Data:

    20.10.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:00

  • Godzina zakończenia:

    19:55

  • Sędzia główny:

    Sebastian Kłaczyński

  • Sędzia liniowy:

    Patrycja Pirogowicz, Damian Czudowski

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 09:34 -1

Kołodziejczak Błażej

1:1 11:32 EQ

Gruca Brian Bensz Michał, Koźmiński Patryk

2:1 23:10 EQ

Barbach Bartosz Kostorz Michał

2:2 29:03 EQ

Sowa Alicja

3:2 31:43 EQ

Gruca Brian Barbach Bartosz

4:2 33:57 EQ

Bensz Michał Gruca Brian, Barbach Bartosz

5:2 36:18 EQ

Potrawa Tobiasz Barbach Bartosz

6:2 39:34 EQ

Bensz Michał

7:2 41:21 +1

Bensz Michał Kostorz Michał

8:2 42:44 EQ

Bensz Michał

9:2 43:54 EQ

Barbach Bartosz Potrawa Tobiasz

10:2 44:42 EQ

Babczyński Błażej Wojciechowski II Kac.

11:2 49:25 EQ

Wojciechowski II Kac. Babczyński Błażej

12:2 51:36 EQ

Bensz Michał

13:2 54:20 EQ

Barbach Bartosz Potrawa Tobiasz

14:2 54:50 EQ

Bukowski Dawid

15:2 57:05 EQ

Bensz Michał Babczyński Błażej

16:2 58:06 EQ

Potrawa Tobiasz Barbach Bartosz

17:2 59:06 EQ

Wojciechowski II Kac.

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
05:37 Wojciechowski II Kac. KS K-ce Naprzód Janów (MŁ) 2 Przeszkadzanie
07:22 Kołodziejczak Błażej KH Polonia Bytom (MŁ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
08:54 Kukliński Kacper KH Polonia Bytom (MŁ) 2 Atak kolanem
16:29 Lisowski Wojciech KH Polonia Bytom (MŁ) 2 Trzymanie
37:11 Wojciechowski II Kac. KS K-ce Naprzód Janów (MŁ) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
40:10 Kołodziej II Adam KH Polonia Bytom (MŁ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

KS K-ce Naprzód Janów (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
19 Kaczyński Dawid 60:00 2 0 2 0
1 Kupka Paweł 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Kostorz Michał 0 2 2 0
25 Sławski Mateusz 0 0 0 0
11 Barbach Bartosz 3 4 7 0
47 Wojsław Adam 0 0 0 0
20 Szczypa Przemysław 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
69 Wojciechowski II Kac. 2 1 3 4
37 Kruszyński Michał 0 0 0 0
97 Koźmiński Patryk 0 1 1 0
91 Gruca Brian 2 1 3 0
15 Bensz Michał 6 1 7 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Tkacz Filip 0 0 0 0
5 Babczyński Błażej 1 2 3 0
77 Bukowski Dawid 1 0 1 0
27 Papierniok Marek 0 0 0 0
12 Potrawa Tobiasz 2 2 4 0

KH Polonia Bytom (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
60 Nawrot Radosław 40:00 6 0 6 0
23 Bujak Julia 20:00 11 0 11 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Lisowski Wojciech 0 0 0 2
15 Jachym Aleksandra 0 0 0 0
11 Koszel Oliwier 0 0 0 0
4 Kołodziej II Adam 0 0 0 2
14 Zarański Oliwier 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Kukliński Kacper 0 0 0 2
91 Leszczuk Igor 0 0 0 0
30 Łozicki Tomasz 0 0 0 0
18 Knur Kamil 0 0 0 0
32 Kołodziejczak Błażej 1 0 1 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
78 Wójcik Patrycja 0 0 0 0
1 Zięba Lena 0 0 0 0
44 Sowa Alicja 1 0 1 0