Informacje
  • Gospodarze:

    UKS Zagłębie Sosnowiec (MŁ)

  • Trener UKS Zagłębie Sosnowiec (MŁ):

    Piotr Matlakiewicz

  • Goście:

    KH Polonia Bytom (MŁ)

  • Trener KH Polonia Bytom (MŁ):

    Tomasz Kowalczyk

  • Wynik:

    7:0 (1:0, 4:0, 2:0)

  • Data:

    09.12.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:30

  • Godzina zakończenia:

    19:10

  • Sędzia główny:

    Sebastian Adamoszek

  • Sędzia liniowy:

    Marcin Kołodziej, Filip Gzik

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 13:27 EQ

Sekunda Norbert Pospiech Wiktor, Machura Szymon

2:0 27:42 EQ

Jasicki Gabriel Niekurzak Jakub, Lenkovskij Patrik

3:0 30:07 EQ

Broś Teodor Sarnacki Tobiasz, Brzezowski Igor

4:0 35:06 +1

Skręt Julia Pospiech Wiktor, Brzezowski Igor

5:0 36:06 EQ

Lenkovskij Patrik Brzozowski II Szymon

6:0 45:25 EQ

Bobbe Maciej

7:0 56:13 EQ

Sarnacki Tobiasz Sekunda Norbert

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
29:00 Kućmierz Oliwier UKS Zagłębie Sosnowiec (MŁ) 2 Przeszkadzanie
29:00 Kołodziejczak Błażej KH Polonia Bytom (MŁ) 2 Uderzenie kijem
31:18 Kukliński Kacper KH Polonia Bytom (MŁ) 2 Zahaczenie
31:18 Kukliński Kacper KH Polonia Bytom (MŁ) 2 Kara mniejsza za niesportowe zachowanie
46:57 Sekunda Norbert UKS Zagłębie Sosnowiec (MŁ) 2 Spóźniony atak ciałem
53:35 Kukliński Kacper KH Polonia Bytom (MŁ) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
56:47 Juszczak Agata KH Polonia Bytom (MŁ) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
57:19 Kukliński Kacper KH Polonia Bytom (MŁ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
59:21 Niekurzak Jakub UKS Zagłębie Sosnowiec (MŁ) 2 Zbyteczna ostrość w grze
59:21 Łozicki Tomasz KH Polonia Bytom (MŁ) 2 Zbyteczna ostrość w grze

Składy

UKS Zagłębie Sosnowiec (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
3 Krysztopowicz Oskar 28:42 0 0 0 0
30 Wrona Oskar 31:18 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Brzozowski II Szymon 0 1 1 0
40 Lenkovskij Patrik 1 1 2 0
35 Sekunda Norbert 1 1 2 2
36 Skręt Julia 1 0 1 0
5 Kućmierz Oliwier 0 0 0 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Machura Szymon 0 1 1 0
14 Brzezowski Igor 0 2 2 0
69 Bobbe Maciej 1 0 1 0
88 Broś Teodor 1 0 1 0
7 Jasicki Gabriel 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Niekurzak Jakub 0 1 1 2
87 Sarnacki Tobiasz 1 1 2 0
77 Pospiech Wiktor 0 2 2 0

KH Polonia Bytom (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
23 Jaworski Tobiasz 20:00 2 0 2 0
50 Chmel Paweł 40:00 5 0 5 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Jachym Aleksandra 0 0 0 0
91 Jaworski Oskar 0 0 0 0
44 Kołodziej II Adam 0 0 0 0
55 Kołodziejczak Błażej 0 0 0 2
21 Sowa Alicja 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Zięba Lena 0 0 0 0
12 Juszczak Agata 0 0 0 2
16 Wójcik Patrycja 0 0 0 0
9 Knur Kamil 0 0 0 0
96 Kukliński Kacper 0 0 0 8

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
2 Łozicki Tomasz 0 0 0 2