Informacje
  • Gospodarze:

    KS K-ce Naprzód Janów (MŁ)

  • Trener KS K-ce Naprzód Janów (MŁ):

    Jakub Radwan

  • Goście:

    UKS Zagłębie Sosnowiec (MŁ)

  • Trener UKS Zagłębie Sosnowiec (MŁ):

    Piotr Matlakiewicz

  • Wynik:

    12:1 (2:0, 2:1, 8:0)

  • Data:

    28.01.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:00

  • Godzina zakończenia:

    19:50

  • Sędzia główny:

    Paweł Bajon

  • Sędzia liniowy:

    Klaudia Chrapek, Łukasz Dybaś

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 13:06 EQ

Hofman Jakub Hofman Jonasz

2:0 18:38 EQ

Hofman Jakub Hofman Jonasz, Bednarek Bartosz

2:1 25:16 +1

Jasicki Gabriel

3:1 26:25 EQ

Hofman Jakub Gruca Brian

4:1 36:58 +1

Chodor Błażej

5:1 41:49 EQ

Babczyński Błażej

6:1 43:20 EQ

Chodor Błażej Barbach Bartosz

7:1 44:05 EQ

Chodor Błażej Hofman Jonasz

8:1 47:25 EQ

Hofman Jonasz Chodor Błażej

9:1 51:16 EQ

Koźmiński Patryk Chodor Błażej

10:1 54:10 EQ

Potrawa Tobiasz

11:1 54:38 EQ

Bednarek Bartosz Chodor Błażej

12:1 58:23 EQ

Barbach Bartosz

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
06:59 Sławski Mateusz KS K-ce Naprzód Janów (MŁ) 2 Przeszkadzanie
19:32 Sławski Mateusz KS K-ce Naprzód Janów (MŁ) 2 Uderzenie kijem
22:24 Babczyński Błażej KS K-ce Naprzód Janów (MŁ) 2 Spóźniony atak ciałem
25:07 Koźmiński Patryk KS K-ce Naprzód Janów (MŁ) 2 Uderzenie kijem
33:02 Uracz Błażej UKS Zagłębie Sosnowiec (MŁ) 2 Spóźniony atak ciałem
35:47 Machura Szymon UKS Zagłębie Sosnowiec (MŁ) 2 Przeszkadzanie

Składy

KS K-ce Naprzód Janów (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
19 Kaczyński Dawid 30:15 0 0 0 0
30 Kupka Paweł 29:45 1 0 1 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
26 Chodor Błażej 3 3 6 0
5 Babczyński Błażej 1 0 1 2
66 Hofman Jonasz 1 3 4 0
87 Hofman Jakub 3 0 3 0
91 Gruca Brian 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
69 Wojciechowski II Kac. 0 0 0 0
25 Sławski Mateusz 0 0 0 4
20 Szczypa Przemysław 0 0 0 0
47 Wojsław Adam 0 0 0 0
97 Koźmiński Patryk 1 0 1 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Kostorz Michał 0 0 0 0
37 Kruszyński Michał 0 0 0 0
77 Bukowski Dawid 0 0 0 0
11 Barbach Bartosz 1 1 2 0
12 Potrawa Tobiasz 1 0 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Gutowski Daniel 0 0 0 0
45 Bednarek Bartosz 1 1 2 0

UKS Zagłębie Sosnowiec (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Twardy Maja 20:00 8 0 8 0
30 Wrona Oskar 40:00 4 0 4 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Brzozowski II Szymon 0 0 0 0
89 Lenkovskij Patrik 0 0 0 0
33 Sekunda Norbert 0 0 0 0
77 Skręt Julia 0 0 0 0
15 Kućmierz Oliwier 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Machura Szymon 0 0 0 2
28 Brzezowski Igor 0 0 0 0
69 Bobbe Maciej 0 0 0 0
11 Kieler Emil 0 0 0 0
7 Broś Teodor 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Uracz Błażej 0 0 0 2
5 Jasicki Gabriel 1 0 1 0
20 Niekurzak Jakub 0 0 0 0
24 Sarnacki Tobiasz 0 0 0 0
22 Pospiech Wiktor 0 0 0 0