Informacje
  • Gospodarze:

    JKH GKS Jastrzębie (MŁ)

  • Trener JKH GKS Jastrzębie (MŁ):

    Bernacki Mariusz

  • Goście:

    KH Polonia Bytom (MŁ)

  • Trener KH Polonia Bytom (MŁ):

    Kowaczyk Tomasz

  • Wynik:

    11:2 (4:1, 3:0, 4:1)

  • Data:

    01.10.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:30

  • Godzina zakończenia:

    19:10

  • Sędzia główny:

    Majta Marcin

  • Sędzia liniowy:

    Cieśla Kamil, Barutowicz Łukasz

  • Widzów:

    40

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 05:35 EQ

Poręba Maciej Fyda Kamil

2:0 07:20 +1

Fyda Kamil Poręba Maciej

3:0 07:52 EQ

Poręba Maciej Fyda Kamil

3:1 10:43 EQ

Jaworski Oskar Zarański Oliwier

4:1 15:36 EQ

Osiadły Mikołaj Leśniok Adam

5:1 24:12 EQ

Onak Jakub Poręba Maciej, Fyda Kamil

6:1 27:26 EQ

Poręba Maciej Stolarski Bartłomiej, Fyda Kamil

7:1 37:15 -1

Poręba Maciej Onak Jakub

8:1 45:39 +1

Onak Jakub Fyda Kamil

9:1 51:11 +1

Poręba Maciej Onak Jakub

9:2 55:09 EQ

Kołodziejczak Błażej Jaworski Oskar

10:2 56:55 EQ

Mysłowski Szymon Wolak Kacper

11:2 59:23 EQ

Mysłowski Szymon Fyda Kamil

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
06:11 Lisowski Wojciech KH Polonia Bytom (MŁ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
18:46 Leszczuk Igor KH Polonia Bytom (MŁ) 2 Atak łokciem
36:59 Misiak Łukasz JKH GKS Jastrzębie (MŁ) 2 Uderzenie kijem
38:27 Onak Jakub JKH GKS Jastrzębie (MŁ) 2 Zbyteczna ostrość w grze
38:27 Lisowski Wojciech KH Polonia Bytom (MŁ) 2 Zbyteczna ostrość w grze
44:06 Zarański Oliwier KH Polonia Bytom (MŁ) 2 Atak łokciem
49:37 Lisowski Wojciech KH Polonia Bytom (MŁ) 2 Uderzenie kijem

Składy

JKH GKS Jastrzębie (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
6 Mrowiec Mateusz 30:00 1 0 1 0
27 Kapusta Dawid 30:00 1 0 1 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Leśniok Adam 0 1 1 0
13 Onak Jakub 2 2 4 2
26 Stolarski Bartłomiej 0 1 1 0
2 Poręba Maciej 5 2 7 0
7 Leszko Michał 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
87 Osiadły Mikołaj 1 0 1 0
91 Zając Wiktor 0 0 0 0
77 Wojciechowski Sebast. 0 0 0 0
8 Wojciechowski Filip 0 0 0 0
69 Wolak Kacper 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Fyda Kamil 1 6 7 0
24 Mysłowski Szymon 2 0 2 0
12 Piechaczek Jakub 0 0 0 0
25 Piechaczek Mateusz 0 0 0 0
39 Misiak Łukasz 0 0 0 2

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Bielaczyc Mikołaj 0 0 0 0
81 Lewek Marcel 0 0 0 0

KH Polonia Bytom (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
60 Nawrot Radosław 40:00 7 0 7 0
24 Jaworski Tobiasz 20:00 4 0 4 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Lisowski Wojciech 0 0 0 6
18 Jachym Aleksandra 0 0 0 0
8 Zarański Oliwier 0 1 1 2
91 Jaworski Oskar 1 1 2 0
44 Kołodziej II Adam 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
97 Leszczuk Igor 0 0 0 2
55 Kołodziejczak Błażej 1 0 1 0
21 Sowa Alicja 0 0 0 0
5 Zięba Lena 0 0 0 0
12 Juszczak Agata 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Wójcik Patrycja 0 0 0 0
9 Knur Kamil 0 0 0 0
96 Kukliński Kacper 0 0 0 0
2 Łozicki Tomasz 0 0 0 0
22 Drozdz Jan 0 0 0 0