Informacje
  • Gospodarze:

    UKS Zagłębie Sosnowiec (MŁ)

  • Trener UKS Zagłębie Sosnowiec (MŁ):

    Piotr Matlakiewicz

  • Goście:

    KH Polonia Bytom (MŁ)

  • Trener KH Polonia Bytom (MŁ):

    Tomasz Kowalczyk

  • Wynik:

    3:2 (0:1, 1:0, 2:1)

  • Data:

    24.09.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    16:00

  • Godzina zakończenia:

    17:50

  • Sędzia główny:

    Wojciech Czech

  • Sędzia liniowy:

    Wiktor Kolat, Filip Gzik

  • Widzów:

    50

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 10:05 +1

Zarański Oliwier Kołodziej II Adam

1:1 32:17 EQ

Sekunda Norbert Kieler Emil, Kućmierz Oliwier

1:2 51:03 -1

Jaworski Oskar

2:2 54:06 EQ

Bobbe Maciej Kieler Emil

3:2 54:36 EQ

Skręt Julia Uracz Błażej

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
04:28 - KH Polonia Bytom (MŁ) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
05:44 Kołodziejczak Błażej KH Polonia Bytom (MŁ) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
09:20 Brzozowski II Szymon UKS Zagłębie Sosnowiec (MŁ) 2 Przeszkadzanie
35:36 Lisowski Wojciech KH Polonia Bytom (MŁ) 2 Spóźniony atak ciałem
46:14 Knur Kamil KH Polonia Bytom (MŁ) 2 Zahaczenie
48:54 Kieler Emil UKS Zagłębie Sosnowiec (MŁ) 2 Uderzenie kijem
50:23 Lisowski Wojciech KH Polonia Bytom (MŁ) 2 Atakowanie ciałem - natarcie

Składy

UKS Zagłębie Sosnowiec (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
3 Krysztopowicz Oskar 60:00 2 0 2 0
8 Jasicki Gabriel 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Brzozowski II Szymon 0 0 0 2
40 Lenkovskij Patrik 0 0 0 0
12 Sekunda Norbert 1 0 1 0
36 Skręt Julia 1 0 1 0
5 Kućmierz Oliwier 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Machura Szymon 0 0 0 0
14 Brzezowski Igor 0 0 0 0
69 Bobbe Maciej 1 0 1 0
11 Kieler Emil 0 2 2 2
88 Broś Teodor 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
35 Uracz Błażej 0 1 1 0
19 Niekurzak Jakub 0 0 0 0
87 Sarnacki Tobiasz 0 0 0 0
77 Pospiech Wiktor 0 0 0 0

KH Polonia Bytom (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
60 Nawrot Radosław 60:00 3 0 3 0
21 Bujak Julia 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Lisowski Wojciech 0 0 0 4
18 Jachym Aleksandra 0 0 0 0
8 Zarański Oliwier 1 0 1 0
24 Jaworski Oskar 1 0 1 0
44 Kołodziej II Adam 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
97 Leszczuk Igor 0 0 0 0
55 Kołodziejczak Błażej 0 0 0 2
5 Sowa Alicja 0 0 0 0
1 Zięba Lena 0 0 0 0
12 Juszczak Agata 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
78 Wójcik Patrycja 0 0 0 0
9 Knur Kamil 0 0 0 2
96 Kukliński Kacper 0 0 0 0
2 Łozicki Tomasz 0 0 0 0
22 Drozdz Jan 0 0 0 0