Informacje
  • Gospodarze:

    KS K-ce Naprzód Janów (ŻS)

  • Trener KS K-ce Naprzód Janów (ŻS):

    Jakub Radwan

  • Goście:

    Kojotki Naprzód Janów (ŻS)

  • Trener Kojotki Naprzód Janów (ŻS):

    Janusz Adamiec

  • Wynik:

    11:0 (2:0, 4:0, 5:0)

  • Data:

    16.11.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:25

  • Godzina zakończenia:

    19:55

  • Sędzia główny:

    Grzegorz Lipiński, Patrycja Pirogowicz

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 11:30 EQ

Lubczyk Mikołaj Pluta Adrian, Strojny Adrian

2:0 15:45 EQ

Kuleta Kamil Bulas Konrad

3:0 22:33 EQ

Bulas Konrad Gądzik Igor

4:0 22:53 EQ

Pluta Adrian Pol Mateusz

5:0 28:44 EQ

Bednarek Bartosz Marczak Szymon

6:0 33:10 EQ

Bednarek Bartosz Rzepka Jakub

7:0 45:42 EQ

Kuleta Kamil Kosmęda Michał, Kowalczyk Krystian

8:0 49:05 EQ

Bulas Konrad Marczak Szymon, Kowalczyk Krystian

9:0 53:16 EQ

Bednarek Bartosz

10:0 54:04 EQ

Bulas Konrad Kosmęda Michał, Kowalczyk Krystian

11:0 58:30 EQ

Kosmęda Michał Bednarek Bartosz

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
07:52 Pol Mateusz KS K-ce Naprzód Janów (ŻS) 2 Atak łokciem
23:20 Bednarek Bartosz KS K-ce Naprzód Janów (ŻS) 2 Uderzenie kijem
40:10 Bednarek Bartosz KS K-ce Naprzód Janów (ŻS) 2 Przeszkadzanie

Składy

KS K-ce Naprzód Janów (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
33 Kowalik Bartosz 27:20 0 0 0 0
32 Kirstein Igor 32:40 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
43 Szyłak Artur 0 0 0 0
8 Strzelec Karol 0 0 0 0
66 Marczak Szymon 0 2 2 0
45 Bednarek Bartosz 3 1 4 4
40 Rzepka Jakub 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Kowalczyk Krystian 0 3 3 0
31 Gądzik Igor 0 1 1 0
21 Bulas Konrad 3 1 4 0
51 Kosmęda Michał 1 2 3 0
61 Kuleta Kamil 2 0 2 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
48 Latusek Artur 0 0 0 0
13 Strojny Adrian 0 1 1 0
44 Pol Mateusz 0 1 1 2
87 Lubczyk Mikołaj 1 0 1 0
67 Pluta Adrian 1 1 2 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Koziarska Aleksandra 0 0 0 0

Kojotki Naprzód Janów (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
39 Król Filip 36:50 7 0 7 0
33 Szpakiewicz Karolina 23:10 4 0 4 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Wencel Nikola 0 0 0 0
75 Bulas Laura 0 0 0 0
21 Wesołek Dominika 0 0 0 0
15 Szafarczyk Zuzanna 0 0 0 0
19 Figiel Magdalena 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Pawlok Joanna 0 0 0 0
32 Zagożdżon Alicja 0 0 0 0
29 Jankowska Jadwiga 0 0 0 0
81 Hachuła Lena 0 0 0 0
9 Krzywoń Maria 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Palion Antonina 0 0 0 0
6 Wańczuk Natalia 0 0 0 0
23 Nawrat Julia 0 0 0 0
66 Kabelis–Sz. Lena 0 0 0 0
92 Zyguła Julia 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
62 Prochowska Paulina 0 0 0 0
24 Wierzbicka Marta 0 0 0 0