Informacje
  • Gospodarze:

    KS Luce Cieszyn (ŻS)

  • Trener KS Luce Cieszyn (ŻS):

    Marcin Słama

  • Goście:

    UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻS)

  • Trener UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻS):

    ZACHARIASZ ŁUKASZ

  • Wynik:

    1:17 (0:1, 0:10, 1:6)

  • Data:

    16.11.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    16:45

  • Godzina zakończenia:

    18:20

  • Sędzia główny:

    MARCIN POLAK, JAROSŁAW SYREK

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 05:53 +1

Nakoneczny Michał Pytel Łukasz

0:2 21:25 +1

Lubański Przemysław Nowak Kuba

0:3 21:59 EQ

Pytel Łukasz Nakoneczny Michał

0:4 25:32 EQ

Jasicki Gabriel Nowak Kuba

0:5 29:20 -1

Jasicki Gabriel

0:6 30:18 -1

Brzezowski Igor Kućmierz Oliwier

0:7 31:46 +1

Nowak Cyprian

0:8 35:46 EQ

Nowak Cyprian

0:9 36:18 EQ

Stelmach Rafał

0:10 37:57 EQ

Kućmierz Oliwier

0:11 38:06 EQ

Nowak Cyprian Pytel Łukasz

0:12 45:09 EQ

Jasicki Gabriel Brzezowski Igor

0:13 45:45 EQ

Nowak Cyprian Nakoneczny Michał

0:14 50:53 EQ

Brzezowski Igor Jasicki Gabriel

0:15 51:11 EQ

Nakoneczny Michał

0:16 54:26 EQ

Nakoneczny Michał Pytel Łukasz

1:16 55:05 EQ

Adamek Kacper Kucharski Franciszek

1:17 58:02 +1

Nowak Cyprian Pytel Łukasz

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
05:03 Hornik Adam KS Luce Cieszyn (ŻS) 2 Zahaczenie
15:03 Nowak Cyprian UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻS) 2 Uderzenie kijem
20:10 Kraszewski Konrad KS Luce Cieszyn (ŻS) 2 Atak łokciem
29:10 Nowak Kuba UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻS) 2 Uderzenie kijem
29:10 Nowak Kuba UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻS) 10 Kara za niesportowe zachowanie
31:38 Kraszewski Konrad KS Luce Cieszyn (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
57:51 Kraszewski Konrad KS Luce Cieszyn (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
59:31 Kraszewski Konrad KS Luce Cieszyn (ŻS) 2 Zbyteczna ostrość w grze
59:31 Nowak Kuba UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻS) 2 Zbyteczna ostrość w grze

Składy

KS Luce Cieszyn (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
2 Zieliński Dariusz 29:42 11 0 11 0
1 Matuła Karol 30:18 6 0 6 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Kapustka Maciej 0 0 0 0
12 Nogowczyk Tymot. 0 0 0 0
7 Hławiczka Hubert 0 0 0 0
18 Kucharski Franciszek 0 1 1 0
10 Chodubski Paweł 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Kraszewski Konrad 0 0 0 8
14 Adamek Kacper 1 0 1 0
8 Giza Paweł 0 0 0 0
11 Nogowczyk Eneasz 0 0 0 0
19 Stępień Karol 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Wiśniewski Maciej 0 0 0 0
24 Szybalski Bartosz 0 0 0 0
28 Hornik Adam 0 0 0 2
15 Olek Adam 0 0 0 0

UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
3 Krysztopowicz Oskar 20:00 0 0 0 0
35 Kobiela Alicja 40:00 1 0 1 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Lubański Przemysław 1 0 1 0
14 Brzezowski Igor 2 1 3 0
7 Jasicki Gabriel 3 1 4 0
9 Nowak Kuba 0 2 2 14
5 Kućmierz Oliwier 1 1 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Zapała Julian 0 0 0 0
10 Hołda Szymon 0 0 0 0
77 Nakoneczny Michał 3 2 5 0
15 Nowak Cyprian 5 0 5 2
4 Pytel Łukasz 1 4 5 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
78 Stelmach Rafał 1 0 1 0
26 Witkowski Jakub 0 0 0 0
13 Chabrzyk Maksymilian 0 0 0 0
6 Wiśniewski Adrian 0 0 0 0
12 Bajer Kamil 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Libricht Seweryn 0 0 0 0