Informacje
  • Gospodarze:

    KH Polonia Bytom (ŻS)

  • Trener KH Polonia Bytom (ŻS):

    DYBAŚ ŁUKASZ

  • Goście:

    KH Polonia Bytom II (ŻS)

  • Trener KH Polonia Bytom II (ŻS):

    CZAPLIK MAGDALENA

  • Wynik:

    10:1 (5:0, 2:1, 3:0)

  • Data:

    20.11.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    11:45

  • Godzina zakończenia:

    13:40

  • Sędzia główny:

    STĘPIEŃ BARTŁOMIEJ , MAZUR DAWID

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 01:12 EQ

Tyński Amadeusz Grobara Jakub

2:0 05:23 EQ

Litwa Dominik

3:0 07:47 EQ

Grobara Jakub Tyński Amadeusz

4:0 15:06 EQ

Borlik Damian Popławski Stanisław

5:0 17:34 EQ

Garncarczyk Igor

5:1 31:12 EQ

Zięba Lena

6:1 33:39 EQ

Garncarczyk Igor

7:1 38:11 EQ

Grobara Jakub Schwanitz Kordian

8:1 43:22 EQ

Tyński Amadeusz Magdziak Marcin

9:1 54:03 EQ

Garncarczyk Igor

10:1 55:52 EQ

Szyszka Michał

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
08:20 Schwanitz Kordian KH Polonia Bytom (ŻS) 2 Przeszkadzanie
45:03 Sieroń Paulina KH Polonia Bytom II (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
56:30 Marchewka Jakub KH Polonia Bytom (ŻS) 2 Trzymanie

Składy

KH Polonia Bytom (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
35 Jaworski Tobiasz 29:58 0 0 0 0
39 Kowalczyk Maksym. 30:02 1 0 1 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
28 Litwa Dominik 1 0 1 0
99 Szyszka Michał 1 0 1 0
19 Kołodziej II Adam 0 0 0 0
14 Garncarczyk Igor 3 0 3 0
15 Popławski Stanisław 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
29 Janda Kacper 0 0 0 0
80 Konenc Michał 0 0 0 0
6 Tyński Amadeusz 2 1 3 0
40 Grobara Jakub 2 1 3 0
23 Magdziak Marcin 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
88 Kędzia Michał 0 0 0 0
33 Marchewka Jakub 0 0 0 2
69 Schwanitz Kordian 0 1 1 2
82 Borlik Damian 1 0 1 0
9 Jedynak Dominik 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Rutkowski Oskar 0 0 0 0
57 Paciepnik Dominik 0 0 0 0
16 Jarczyk Oliwier 0 0 0 0

KH Polonia Bytom II (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
27 Poziemba Wiktoria 29:58 5 0 5 0
52 Słoka Tobiasz 30:02 5 0 5 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
36 Składny Katarzyna 0 0 0 0
56 Jana Julia 0 0 0 0
20 Błach Magdalena 0 0 0 0
7 Kozłowska Natalia 0 0 0 0
5 Chorzępa Weronika 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
28 Sieroń Paulina 0 0 0 2
4 Gapińska Katarzyna 0 0 0 0
37 Nowak Julia 0 0 0 0
18 Zięba Lena 1 0 1 0
26 Juszczak Dorota 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
38 Kamińska Maja 0 0 0 0
11 Rola Oliwia 0 0 0 0
25 Krążyńska Natalia 0 0 0 0