Informacje
  • Gospodarze:

    KS Luce Cieszyn (ŻS)

  • Trener KS Luce Cieszyn (ŻS):

    SŁAMA MARCIN

  • Goście:

    KS K-ce Naprzód Janów (ŻS)

  • Trener KS K-ce Naprzód Janów (ŻS):

    MARZNICA TOMASZ

  • Wynik:

    1:19 (1:4, 0:7, 0:8)

  • Data:

    09.11.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    16:45

  • Godzina zakończenia:

    18:25

  • Sędzia główny:

    KŁACZYCZYŃSKI SEBASTIAN, CHRAPEK KLAUDIA

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 06:29 +1

Bulas Konrad Kowalczyk Krystian

0:2 10:21 EQ

Gądzik Igor Bulas Konrad

0:3 11:53 -1

Bednarek Bartosz

0:4 12:32 -1

Marczak Szymon Bednarek Bartosz

1:4 15:42 EQ

Chodubski Paweł Hławiczka Hubert

1:5 20:14 EQ

Bednarek Bartosz Szyłak Artur

1:6 29:49 EQ

Kosmęda Michał Bulas Konrad

1:7 29:49 EQ

Kosmęda Michał Bulas Konrad

1:8 32:07 EQ

Marczak Szymon Bednarek Bartosz, Szyłak Artur

1:9 32:26 +1

Gądzik Igor Bednarek Bartosz

1:10 35:50 EQ

Kosmęda Michał Gądzik Igor

1:11 37:34 EQ

Bednarek Bartosz Marczak Szymon

1:12 40:52 EQ

Marczak Szymon Bednarek Bartosz

1:13 42:15 -1

Kosmęda Michał Gądzik Igor

1:14 42:47 EQ

Lubczyk Mikołaj Pol Mateusz

1:15 49:10 EQ

Pol Mateusz Lubczyk Mikołaj

1:16 52:04 +1

Kosmęda Michał

1:17 53:36 EQ

Rzepka Jakub Marczak Szymon, Strzelec Karol

1:18 54:16 EQ

Kosmęda Michał Kuleta Kamil

1:19 58:54 EQ

Pol Mateusz Lubczyk Mikołaj, Strzelec Karol

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
04:40 Nowak Wojciech KS Luce Cieszyn (ŻS) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
11:27 Pol Mateusz KS K-ce Naprzód Janów (ŻS) 2 Zbyteczna ostrość w grze
13:59 Pol Mateusz KS K-ce Naprzód Janów (ŻS) 10 Kara za niesportowe zachowanie
21:35 Stępień Karol KS Luce Cieszyn (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
32:19 Chodubski Paweł KS Luce Cieszyn (ŻS) 2 Zahaczenie
39:47 Kraszewski Konrad KS Luce Cieszyn (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
40:23 Rzepka Jakub KS K-ce Naprzód Janów (ŻS) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
51:02 Kraszewski Konrad KS Luce Cieszyn (ŻS) 2 Uderzenie kijem

Składy

KS Luce Cieszyn (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
2 Henc Adam 30:11 12 0 12 0
1 Matuła Karol 29:49 7 0 7 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Nogowczyk Tymot. 0 0 0 0
7 Hławiczka Hubert 0 1 1 0
18 Kucharski Franciszek 0 0 0 0
10 Chodubski Paweł 1 0 1 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Kraszewski Konrad 0 0 0 4
27 Nowak Wojciech 0 0 0 2
8 Giza Paweł 0 0 0 0
11 Nogowczyk Eneasz 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Stępień Karol 0 0 0 2
5 Wiśniewski Maciej 0 0 0 0
24 Szybalski Bartosz 0 0 0 0
28 Hornik Adam 0 0 0 0
15 Olek Adam 0 0 0 0

KS K-ce Naprzód Janów (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
33 Kowalik Bartosz 29:49 1 0 1 0
34 Kirstein Igor 30:11 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
42 Szyłak Artur 0 2 2 0
8 Strzelec Karol 0 2 2 0
66 Marczak Szymon 3 2 5 0
45 Bednarek Bartosz 3 4 7 0
40 Rzepka Jakub 1 0 1 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
31 Gądzik Igor 2 2 4 0
14 Kowalczyk Krystian 0 1 1 0
21 Bulas Konrad 1 3 4 0
51 Kosmęda Michał 6 0 6 0
61 Kuleta Kamil 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
38 Latusek Artur 0 0 0 0
13 Strojny Adrian 0 0 0 0
44 Pol Mateusz 2 1 3 12
87 Lubczyk Mikołaj 1 2 3 0
67 Pluta Adrian 0 0 0 0