Informacje
  • Gospodarze:

    UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻS)

  • Trener UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻS):

    Łukasz Zachariasz

  • Goście:

    KH Polonia Bytom (ŻS)

  • Trener KH Polonia Bytom (ŻS):

    Łukasz Dybaś

  • Wynik:

    6:5 d. (0:1, 4:2, 1:2, 1:0d)

  • Data:

    09.11.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    15:45

  • Godzina zakończenia:

    17:45

  • Sędzia główny:

    Wiktor Kolat, Filip Gzik

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 18:22 EQ

Borlik Damian Tyński Amadeusz

0:2 24:01 -1

Kołodziej II Adam

1:2 24:37 +1

Nowak Cyprian Nakoneczny Michał

2:2 28:20 EQ

Nakoneczny Michał Nowak Cyprian

3:2 33:35 +1

Nakoneczny Michał Nowak Cyprian

4:2 35:04 EQ

Brzezowski Igor Kućmierz Oliwier

4:3 37:04 EQ

Borlik Damian Litwa Dominik

4:4 46:36 EQ

Rutkowski Oskar Borlik Damian

4:5 58:12 EQ

Grobara Jakub

5:5 59:42 +1

Kućmierz Oliwier

6:5 61:44 EQ

Brzezowski Igor Nowak Kuba

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
22:12 Magdziak Marcin KH Polonia Bytom (ŻS) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
24:19 Grobara Jakub KH Polonia Bytom (ŻS) 2 Atak łokciem
27:53 Nowak Kuba UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻS) 2 Zbyteczna ostrość w grze
27:53 Borlik Damian KH Polonia Bytom (ŻS) 2 Zbyteczna ostrość w grze
29:05 Rutkowski Oskar KH Polonia Bytom (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
32:02 - KH Polonia Bytom (ŻS) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
38:23 Kućmierz Oliwier UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻS) 2 Zbyteczna ostrość w grze
38:23 Nowak Kuba UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻS) 2 Zbyteczna ostrość w grze
38:23 Rutkowski Oskar KH Polonia Bytom (ŻS) 2 Zbyteczna ostrość w grze
51:42 Kołodziej II Adam KH Polonia Bytom (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
53:12 Rutkowski Oskar KH Polonia Bytom (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
59:13 - KH Polonia Bytom (ŻS) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie

Składy

UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
3 Krysztopowicz Oskar 41:16 3 0 3 0
35 Kobiela Alicja 20:00 2 0 2 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Uracz Błażej 0 0 0 0
14 Brzezowski Igor 2 0 2 0
7 Jasicki Gabriel 0 0 0 0
9 Nowak Kuba 0 1 1 4
5 Kućmierz Oliwier 1 1 2 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Zapała Julian 0 0 0 0
29 Lubański Przemysław 0 0 0 0
18 Nakoneczny Michał 2 1 3 0
17 Nowak Cyprian 1 2 3 0
24 Pytel Łukasz 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
32 Rech Wojciech 0 0 0 0
66 Hołda Szymon 0 0 0 0
2 Chabrzyk Maksymilian 0 0 0 0
6 Wiśniewski Adrian 0 0 0 0
23 Bajer Kamil 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Witkowski Jakub 0 0 0 0
78 Stelmach Rafał 0 0 0 0
11 Rydlewski Wojciech 0 0 0 0
15 Preis Kamil 0 0 0 0

KH Polonia Bytom (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
35 Jaworski Tobiasz 61:44 6 0 6 0
39 Kowalczyk Maksym. 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
28 Litwa Dominik 0 1 1 0
99 Szyszka Michał 0 0 0 0
19 Kołodziej II Adam 1 0 1 2
14 Garncarczyk Igor 0 0 0 0
15 Popławski Stanisław 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
29 Janda Kacper 0 0 0 0
80 Konenc Michał 0 0 0 0
6 Tyński Amadeusz 0 1 1 0
40 Grobara Jakub 1 0 1 2
23 Magdziak Marcin 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
57 Schwanitz Kordian 0 0 0 0
33 Marchewka Jakub 0 0 0 0
82 Borlik Damian 2 1 3 2
12 Rutkowski Oskar 1 0 1 6