Informacje
  • Gospodarze:

    Kojotki Naprzód Janów (ŻS)

  • Trener Kojotki Naprzód Janów (ŻS):

    Janusz Adamiec

  • Goście:

    MOSM Tychy (ŻS)

  • Trener MOSM Tychy (ŻS):

    Beniamin Sławiński

  • Wynik:

    3:28 (0:12, 1:9, 2:7)

  • Data:

    09.11.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:00

  • Godzina zakończenia:

    19:55

  • Sędzia główny:

    Grzegorz Lipiński, Wojciech Czech

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 00:09 EQ

Skrzypski Jakub

0:2 00:40 EQ

Bagienko Adrian Majkowski Mateusz, Skrzypski Jakub

0:3 01:31 EQ

Zimny Samuel Hoffmann Bartosz

0:4 07:04 EQ

Majkowski Mateusz Bagienko Adrian

0:5 07:35 EQ

Bagienko Adrian Majkowski Mateusz

0:6 08:05 EQ

Zellner Maciej Tota Miłosz

0:7 08:23 EQ

Słomian Paweł Hoffmann Bartosz, Zimny Samuel

0:8 13:54 EQ

Kędra Gabriel Słomian Paweł

0:9 16:39 EQ

Słomian Paweł Kędra Gabriel

0:10 17:47 EQ

Majkowski Mateusz

0:11 18:07 EQ

Skrzypski Jakub Majkowski Mateusz

0:12 18:43 EQ

Kantor Igor Tańczyk Wiktor

0:13 21:56 EQ

Hoffmann Bartosz Zellner Maciej

0:14 24:21 EQ

Majkowski Mateusz Słomian Paweł

0:15 26:07 EQ

Hoffmann Bartosz

0:16 27:20 EQ

Wilczok Wojciech

0:17 27:45 EQ

Tańczyk Wiktor

0:18 29:16 EQ

Skrzypski Jakub Majkowski Mateusz

0:19 29:42 EQ

Skrzypski Jakub Wilczok Wojciech

1:19 34:11 EQ

Jankowska Jadwiga Krzywoń Maria

1:20 34:56 EQ

Majkowski Mateusz Skrzypski Jakub, Wilczok Wojciech

1:21 39:42 EQ

Majkowski Mateusz Bagienko Adrian

2:21 43:54 EQ

Bulas Laura Szafarczyk Zuzanna

3:21 44:34 EQ

Jankowska Jadwiga

3:22 45:11 EQ

Sroczyński Kacper

3:23 47:59 EQ

Bochyński Piotr

3:24 48:28 EQ

Sroczyński Kacper Majkowski Mateusz

3:25 49:25 EQ

Bochyński Piotr Kościelniak Francisz.

3:26 53:21 EQ

Wilczok Wojciech Kantor Igor

3:27 53:29 EQ

Majkowski Mateusz Skrzypski Jakub

3:28 57:35 EQ

Skrzypski Jakub Majkowski Mateusz, Słomian Paweł

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
36:49 Bochyński Piotr MOSM Tychy (ŻS) 2 Trzymanie kija przeciwnika

Składy

Kojotki Naprzód Janów (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
33 Szpakiewicz Karolina 60:00 28 0 28 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Palion Antonina 0 0 0 0
75 Bulas Laura 1 0 1 0
21 Wesołek Dominika 0 0 0 0
15 Szafarczyk Zuzanna 0 1 1 0
19 Figiel Magdalena 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Pawlok Joanna 0 0 0 0
32 Zagożdżon Alicja 0 0 0 0
29 Jankowska Jadwiga 2 0 2 0
81 Hachuła Lena 0 0 0 0
9 Krzywoń Maria 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Wańczuk Natalia 0 0 0 0
4 Wencel Nikola 0 0 0 0
23 Nawrat Julia 0 0 0 0
66 Kabelis–Sz. Lena 0 0 0 0
24 Wierzbicka Marta 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
62 Prochowska Paulina 0 0 0 0
5 Zielonka Julia 0 0 0 0

MOSM Tychy (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
39 Bochyński Mateusz 29:16 0 0 0 0
27 Sornek Kamil 30:44 3 0 3 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
66 Kędra Gabriel 1 1 2 0
35 Sroczyński Kacper 2 0 2 0
45 Wilczok Wojciech 2 2 4 0
25 Skrzypski Jakub 5 3 8 0
19 Bagienko Adrian 2 2 4 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Tota Miłosz 0 1 1 0
87 Hoffmann Bartosz 2 2 4 0
57 Zimny Samuel 1 1 2 0
44 Majkowski Mateusz 6 6 12 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
77 Kawa Jan 0 0 0 0
61 Tańczyk Wiktor 1 1 2 0
85 Zellner Maciej 1 1 2 0
15 Świerz Feliks 0 0 0 0
17 Słomian Paweł 2 3 5 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
74 Kościelniak Francisz. 0 1 1 0
68 Bochyński Piotr 2 0 2 2
95 Kantor Igor 1 1 2 0