Informacje
  • Gospodarze:

    Kojotki Naprzód Janów (ŻS)

  • Trener Kojotki Naprzód Janów (ŻS):

    Janusz Adamiec

  • Goście:

    JKH GKS Jastrzębie (ŻS)

  • Trener JKH GKS Jastrzębie (ŻS):

    Marek Chrabański

  • Wynik:

    2:13 (0:6, 2:3, 0:4)

  • Data:

    13.12.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    13:30

  • Godzina zakończenia:

    15:05

  • Sędzia główny:

    Dawid Mazur, Patrycja Pirogowicz

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 01:31 EQ

Wolak Kacper Leśniok Adam

0:2 03:36 EQ

Chrobociński Filip Muzyka Przemysław

0:3 03:46 EQ

Leśniok Adam Wolak Kacper

0:4 09:49 EQ

Gołofit Natan Muzyka Przemysław

0:5 10:44 EQ

Chrobociński Filip Gołofit Natan

0:6 12:09 EQ

Leśniok Adam

0:7 21:23 EQ

Chrobociński Filip Majchrzak Jeremi

0:8 24:02 EQ

Gołofit Natan Chrobociński Filip

0:9 27:31 EQ

Gołofit Natan Chrobociński Filip

1:9 30:56 EQ

Figiel Magdalena

2:9 38:12 EQ

Zyguła Julia Zagożdżon Alicja

2:10 44:40 EQ

Chrobociński Filip

2:11 51:28 EQ

Landziński Wiktor Leśniok Adam

2:12 52:24 EQ

Hareńczyk Igor Krzyształa Piotr

2:13 53:56 EQ

Muzyka Przemysław Wolak Kacper

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj

Składy

Kojotki Naprzód Janów (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
33 Szpakiewicz Karolina 35:24 4 0 4 0
39 Król Filip 24:36 9 0 9 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Wencel Nikola 0 0 0 0
14 Bulas Laura 0 0 0 0
29 Jankowska Jadwiga 0 0 0 0
15 Szafarczyk Zuzanna 0 0 0 0
21 Wesołek Dominika 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Pawlok Joanna 0 0 0 0
32 Zagożdżon Alicja 0 1 1 0
19 Figiel Magdalena 1 0 1 0
81 Hachuła Lena 0 0 0 0
9 Krzywoń Maria 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Palion Antonina 0 0 0 0
6 Wańczuk Natalia 0 0 0 0
23 Nawrat Julia 0 0 0 0
66 Kabelis–Sz. Lena 0 0 0 0
92 Zyguła Julia 1 0 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
62 Prochowska Paulina 0 0 0 0
24 Wierzbicka Marta 0 0 0 0
5 Zielonka Julia 0 0 0 0
95 Gębska Julia 0 0 0 0

JKH GKS Jastrzębie (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
15 Chrapek Oliwia 29:15 2 0 2 0
21 Zacharjasz Franciszek 30:45 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
66 Dąbrowa Jakub 0 0 0 0
19 Petlakowski Filip 0 0 0 0
88 Chrobociński Filip 4 2 6 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
97 Hareńczyk Igor 1 0 1 0
99 Gołofit Natan 3 1 4 0
4 Majchrzak Jeremi 0 1 1 0
90 Midzierski Mateusz 0 0 0 0
3 Muzyka Przemysław 1 2 3 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
87 Wałęga Mateusz 0 0 0 0
85 Górski Pascal 0 0 0 0
14 Leśniok Adam 2 2 4 0
69 Wolak Kacper 1 2 3 0
29 Landziński Wiktor 1 0 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
33 Krzyształa Piotr 0 1 1 0