1:38

(0:11, 1:13, 0:14)

Informacje
  • Gospodarze:

    KS Luce Cieszyn (ŻS)

  • Trener KS Luce Cieszyn (ŻS):

    Marcin Słama

  • Goście:

    MOSM Tychy (ŻS)

  • Trener MOSM Tychy (ŻS):

    Beniamin Sławiński

  • Wynik:

    1:38 (0:11, 1:13, 0:14)

  • Data:

    02.11.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:00

  • Godzina zakończenia:

    18:35

  • Sędzia główny:

    Damian Czudowski, Sebastian Kłaczyński

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 03:30 +1

Majkowski Mateusz Skrzypski Jakub, Janik Jakub

0:2 03:38 EQ

Majkowski Mateusz Skrzypski Jakub

0:3 04:37 EQ

Bagienko Adrian

0:4 06:25 EQ

Tota Miłosz Pyrskała Leon

0:5 07:32 EQ

Wilczok Wojciech Bochyński Piotr

0:6 08:42 EQ

Janik Jakub Skrzypski Jakub

0:7 10:43 EQ

Tota Miłosz Sroczyński Kacper

0:8 12:08 EQ

Skrzypski Jakub Majkowski Mateusz

0:9 14:35 EQ

Bagienko Adrian

0:10 16:48 EQ

Skrzypski Jakub Majkowski Mateusz, Janik Jakub

0:11 17:13 EQ

Majkowski Mateusz Wilczok Wojciech

0:12 21:23 EQ

Skrzypski Jakub Majkowski Mateusz

1:12 25:06 EQ

Chodubski Paweł

1:13 25:21 EQ

Skrzypski Jakub Janik Jakub

1:14 25:43 EQ

Słomian Paweł Janik Jakub

1:15 25:58 EQ

Bagienko Adrian Zimny Samuel

1:16 29:00 EQ

Tota Miłosz Kędra Gabriel

1:17 29:42 EQ

Skrzypski Jakub Wilczok Wojciech, Janik Jakub

1:18 34:38 EQ

Majkowski Mateusz Skrzypski Jakub, Słomian Paweł

1:19 35:01 EQ

Majkowski Mateusz Skrzypski Jakub, Janik Jakub

1:20 35:27 EQ

Hoffmann Bartosz

1:21 35:51 EQ

Zimny Samuel

1:22 37:17 EQ

Majkowski Mateusz Skrzypski Jakub

1:23 37:26 EQ

Majkowski Mateusz

1:24 37:51 EQ

Majkowski Mateusz Skrzypski Jakub, Janik Jakub

1:25 40:19 EQ

Wilczok Wojciech Majkowski Mateusz

1:26 45:40 EQ

Bochyński Piotr

1:27 46:59 +1

Janik Jakub Skrzypski Jakub, Słomian Paweł

1:28 49:05 EQ

Bochyński Piotr Zimny Samuel

1:29 51:04 EQ

Starowicz Arkadiusz Bagienko Adrian

1:30 55:04 EQ

Bochyński Piotr Zimny Samuel

1:31 56:33 EQ

Janik Jakub Majkowski Mateusz

1:32 56:48 EQ

Majkowski Mateusz Janik Jakub

1:33 57:07 EQ

Bagienko Adrian Karpiński Kuba

1:34 57:49 EQ

Bagienko Adrian Karpiński Kuba, Hoffmann Bartosz

1:35 58:29 EQ

Wilczok Wojciech

1:36 59:06 EQ

Skrzypski Jakub

1:37 59:26 EQ

Słomian Paweł Skrzypski Jakub

1:38 59:57 EQ

Tańczyk Wiktor

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
02:00 Adamek Kacper KS Luce Cieszyn (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
46:21 Chodubski Paweł KS Luce Cieszyn (ŻS) 2 Zahaczenie
51:39 Kapustka Maciej KS Luce Cieszyn (ŻS) 2 Zahaczenie

Składy

KS Luce Cieszyn (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
2 Zieliński Dariusz 30:12 23 0 23 0
1 Matuła Karol 29:48 15 0 15 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Kapustka Maciej 0 0 0 2
12 Nogowczyk Tymot. 0 0 0 0
7 Hławiczka Hubert 0 0 0 0
18 Kucharski Franciszek 0 0 0 0
10 Chodubski Paweł 1 0 1 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Kraszewski Konrad 0 0 0 0
27 Nowak Wojciech 0 0 0 0
14 Adamek Kacper 0 0 0 2
8 Giza Paweł 0 0 0 0
11 Nogowczyk Eneasz 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Stępień Karol 0 0 0 0
5 Wiśniewski Maciej 0 0 0 0
24 Szybalski Bartosz 0 0 0 0
28 Hornik Adam 0 0 0 0
15 Olek Adam 0 0 0 0

MOSM Tychy (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Kuźnik Miłosz 20:00 0 0 0 0
27 Sornek Kamil 40:00 1 0 1 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
66 Kędra Gabriel 0 1 1 0
16 Starowicz Arkadiusz 1 0 1 0
45 Wilczok Wojciech 3 2 5 0
25 Skrzypski Jakub 6 9 15 0
19 Bagienko Adrian 5 1 6 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Tota Miłosz 3 0 3 0
87 Hoffmann Bartosz 1 1 2 0
39 Karpiński Kuba 0 2 2 0
57 Zimny Samuel 1 3 4 0
44 Majkowski Mateusz 9 5 14 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
28 Matera Jan 0 0 0 0
61 Tańczyk Wiktor 1 0 1 0
8 Martinson Andrzej 0 0 0 0
7 Pyrskała Leon 0 1 1 0
17 Słomian Paweł 2 2 4 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
35 Sroczyński Kacper 0 1 1 0
11 Janik Jakub 3 8 11 0
68 Bochyński Piotr 3 1 4 0