Informacje
  • Gospodarze:

    KS K-ce Naprzód Janów (ŻS)

  • Trener KS K-ce Naprzód Janów (ŻS):

    Jakub Jaskólski

  • Goście:

    KH Polonia Bytom (ŻS)

  • Trener KH Polonia Bytom (ŻS):

    Łukasz Dybaś

  • Wynik:

    6:3 (2:0, 1:2, 3:1)

  • Data:

    02.11.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:15

  • Godzina zakończenia:

    20:00

  • Sędzia główny:

    Patrycja Pirogowicz, Mateusz Gwiozda

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 05:08 -1

Bednarek Bartosz

2:0 12:56 EQ

Bulas Konrad Strojny Adrian

3:0 22:11 EQ

Kosmęda Michał Bulas Konrad, Kuleta Kamil

3:1 26:54 EQ

Grobara Jakub

3:2 28:33 EQ

Grobara Jakub Magdziak Marcin

4:2 43:15 EQ

Gądzik Igor Bulas Konrad, Kuleta Kamil

4:3 43:49 EQ

Grobara Jakub Magdziak Marcin

5:3 52:49 EQ

Bulas Konrad Kuleta Kamil

6:3 53:20 EQ

Rzepka Jakub Marczak Szymon

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
04:00 Marczak Szymon KS K-ce Naprzód Janów (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
06:32 Latusek Artur KS K-ce Naprzód Janów (ŻS) 2 Przeszkadzanie
32:50 Bednarek Bartosz KS K-ce Naprzód Janów (ŻS) 2 Zahaczenie
40:30 Bednarek Bartosz KS K-ce Naprzód Janów (ŻS) 2 Zahaczenie
49:11 Marczak Szymon KS K-ce Naprzód Janów (ŻS) 2 Zahaczenie

Składy

KS K-ce Naprzód Janów (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
33 Kowalik Bartosz 28:33 2 0 2 0
34 Kirstein Igor 31:27 1 0 1 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Szyłak Artur 0 0 0 0
8 Strzelec Karol 0 0 0 0
66 Marczak Szymon 0 1 1 4
45 Bednarek Bartosz 1 0 1 4
40 Rzepka Jakub 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Kowalczyk Krystian 0 0 0 0
31 Gądzik Igor 1 0 1 0
21 Bulas Konrad 2 2 4 0
51 Kosmęda Michał 1 0 1 0
61 Kuleta Kamil 0 3 3 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
38 Latusek Artur 0 0 0 2
13 Strojny Adrian 0 1 1 0
44 Pol Mateusz 0 0 0 0
87 Lubczyk Mikołaj 0 0 0 0
67 Pluta Adrian 0 0 0 0

KH Polonia Bytom (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
35 Jaworski Tobiasz 60:00 6 0 6 0
39 Kowalczyk Maksym. 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
88 Kędzia Michał 0 0 0 0
19 Kołodziej II Adam 0 0 0 0
14 Garncarczyk Igor 0 0 0 0
15 Popławski Stanisław 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
80 Konenc Michał 0 0 0 0
29 Janda Kacper 0 0 0 0
6 Tyński Amadeusz 0 0 0 0
40 Grobara Jakub 3 0 3 0
23 Magdziak Marcin 0 2 2 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
57 Schwanitz Kordian 0 0 0 0
28 Litwa Dominik 0 0 0 0
99 Szyszka Michał 0 0 0 0