Informacje
  • Gospodarze:

    UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻS)

  • Trener UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻS):

    Łukasz Zachariasz

  • Goście:

    KH Polonia Bytom II (ŻS)

  • Trener KH Polonia Bytom II (ŻS):

    Magdalena Czaplik

  • Wynik:

    18:0 (6:0, 3:0, 9:0)

  • Data:

    02.11.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    15:45

  • Godzina zakończenia:

    17:25

  • Sędzia główny:

    Piotr Matlakiewicz, Filip Gzik

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 02:16 EQ

Nowak Cyprian Nakoneczny Michał

2:0 03:57 EQ

Bajer Kamil Nowak Cyprian

3:0 06:41 EQ

Jasicki Gabriel Kućmierz Oliwier

4:0 11:59 EQ

Nowak Kuba Kućmierz Oliwier, Jasicki Gabriel

5:0 17:45 +1

Nowak Kuba Kućmierz Oliwier

6:0 19:58 EQ

Michalik Mateusz Nowak Cyprian

7:0 29:37 EQ

Chabrzyk Maksymilian Pytel Łukasz

8:0 32:09 EQ

Kućmierz Oliwier Brzezowski Igor, Jasicki Gabriel

9:0 39:20 EQ

Michalik Mateusz

10:0 40:32 EQ

Jasicki Gabriel Nowak Kuba, Kućmierz Oliwier

11:0 41:52 EQ

Michalik Mateusz Nowak Cyprian

12:0 44:43 EQ

Preis Kamil Rydlewski Wojciech

13:0 45:30 EQ

Kućmierz Oliwier Jasicki Gabriel

14:0 47:37 EQ

Nowak Cyprian Zapała Julian

15:0 50:46 EQ

Kućmierz Oliwier Jasicki Gabriel, Uracz Błażej

16:0 52:05 EQ

Nowak Cyprian Nakoneczny Michał

17:0 52:21 EQ

Pytel Łukasz Chabrzyk Maksymilian

18:0 55:03 EQ

Jasicki Gabriel Kućmierz Oliwier

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
17:03 Składny Katarzyna KH Polonia Bytom II (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
3 Krysztopowicz Oskar 20:00 0 0 0 0
35 Kobiela Alicja 40:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Uracz Błażej 0 1 1 0
14 Brzezowski Igor 0 1 1 0
7 Jasicki Gabriel 3 4 7 0
9 Nowak Kuba 2 1 3 0
5 Kućmierz Oliwier 3 5 8 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Zapała Julian 0 1 1 0
29 Lubański Przemysław 0 0 0 0
18 Nakoneczny Michał 0 2 2 0
17 Nowak Cyprian 3 3 6 0
25 Michalik Mateusz 3 0 3 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
78 Stelmach Rafał 0 0 0 0
66 Hołda Szymon 0 0 0 0
2 Chabrzyk Maksymilian 1 1 2 0
24 Pytel Łukasz 1 1 2 0
23 Bajer Kamil 1 0 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Witkowski Jakub 0 0 0 0
15 Preis Kamil 1 0 1 0
6 Wiśniewski Adrian 0 0 0 0
87 Otak Alan 0 0 0 0
11 Rydlewski Wojciech 0 1 1 0

KH Polonia Bytom II (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
27 Poziemba Wiktoria 12:21 8 0 8 0
52 Słoka Tobiasz 47:39 10 0 10 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
36 Składny Katarzyna 0 0 0 2
56 Jana Julia 0 0 0 0
20 Błach Magdalena 0 0 0 0
7 Kozłowska Natalia 0 0 0 0
5 Chorzępa Weronika 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
28 Sieroń Paulina 0 0 0 0
4 Gapińska Katarzyna 0 0 0 0
37 Nowak Julia 0 0 0 0
26 Juszczak Dorota 0 0 0 0
77 Dziedzic Kinga 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
1 Kamińska Maja 0 0 0 0