Informacje
  • Gospodarze:

    Kojotki Naprzód Janów (ŻS)

  • Trener Kojotki Naprzód Janów (ŻS):

    Janusz Adamiec

  • Goście:

    KH Polonia Bytom II (ŻS)

  • Trener KH Polonia Bytom II (ŻS):

    Magdalena Czaplik

  • Wynik:

    6:2 (2:1, 1:0, 3:1)

  • Data:

    26.10.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:00

  • Godzina zakończenia:

    19:50

  • Sędzia główny:

    Grzegorz Lipiński, Bartosz Szmidt

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 12:44 EQ

Figiel Magdalena

1:1 15:29 EQ

Zięba Lena

2:1 16:42 EQ

Krzywoń Maria Hachuła Lena

3:1 37:41 EQ

Wesołek Dominika

4:1 40:23 -1

Figiel Magdalena Palion Antonina

5:1 41:25 EQ

Jankowska Jadwiga Wencel Nikola

6:1 51:22 EQ

Hachuła Lena Jankowska Jadwiga, Palion Antonina

6:2 54:25 EQ

Zięba Lena

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
00:30 Składny Katarzyna KH Polonia Bytom II (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
38:53 - Kojotki Naprzód Janów (ŻS) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
41:46 Składny Katarzyna KH Polonia Bytom II (ŻS) 2 Rzucenie na bandę
41:46 Składny Katarzyna KH Polonia Bytom II (ŻS) 10 Kara za niesportowe zachowanie
46:00 Gapińska Katarzyna KH Polonia Bytom II (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
57:29 Wańczuk Natalia Kojotki Naprzód Janów (ŻS) 2 Zbyteczna ostrość w grze
57:29 Wańczuk Natalia Kojotki Naprzód Janów (ŻS) 2 Zbyteczna ostrość w grze
57:29 Kozłowska Natalia KH Polonia Bytom II (ŻS) 2 Zbyteczna ostrość w grze
57:29 Kozłowska Natalia KH Polonia Bytom II (ŻS) 2 Zbyteczna ostrość w grze

Składy

Kojotki Naprzód Janów (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Król Filip 30:00 1 0 1 0
36 Szpakiewicz Karolina 29:30 1 0 1 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
75 Bulas Laura 0 0 0 0
18 Palion Antonina 0 2 2 0
21 Wesołek Dominika 1 0 1 0
15 Szafarczyk Zuzanna 0 0 0 0
66 Kabelis–Sz. Lena 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Figiel Magdalena 2 0 2 0
32 Zagożdżon Alicja 0 0 0 0
29 Jankowska Jadwiga 1 1 2 0
11 Hachuła Lena 1 1 2 0
9 Krzywoń Maria 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Wencel Nikola 0 1 1 0
6 Wańczuk Natalia 0 0 0 4
71 Prochowska Paulina 0 0 0 0
5 Zielonka Julia 0 0 0 0
8 Wierzbicka Marta 0 0 0 0

KH Polonia Bytom II (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
27 Poziemba Wiktoria 20:00 3 0 3 0
52 Słoka Tobiasz 40:00 3 0 3 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
25 Krążyńska Natalia 0 0 0 0
56 Jana Julia 0 0 0 0
20 Błach Magdalena 0 0 0 0
7 Kozłowska Natalia 0 0 0 4
5 Chorzępa Weronika 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Składny Katarzyna 0 0 0 14
4 Gapińska Katarzyna 0 0 0 2
37 Nowak Julia 0 0 0 0
55 Zięba Lena 2 0 2 0
28 Sieroń Paulina 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
78 Wójcik Patrycja 0 0 0 0
38 Kamińska Maja 0 0 0 0
11 Rola Oliwia 0 0 0 0
26 Juszczak Dorota 0 0 0 0
77 Dziedzic Kinga 0 0 0 0