Informacje
  • Gospodarze:

    KS Luce Cieszyn (ŻS)

  • Trener KS Luce Cieszyn (ŻS):

    Marcin Słama

  • Goście:

    Kojotki Naprzód Janów (ŻS)

  • Trener Kojotki Naprzód Janów (ŻS):

    Janusz Adamiec

  • Wynik:

    5:7 (2:2, 2:2, 1:3)

  • Data:

    19.10.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:20

  • Godzina zakończenia:

    19:00

  • Sędzia główny:

    Marcin Majta, Łukasz Barutowicz

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 07:01 EQ

Jankowska Jadwiga Krzywoń Maria

0:2 10:58 EQ

Wencel Nikola Hachuła Lena

1:2 13:43 EQ

Chodubski Paweł

2:2 19:31 EQ

Nogowczyk Eneasz Hornik Adam, Adamek Kacper

2:3 27:31 EQ

Kabelis–Sz. Lena Palion Antonina

2:4 33:55 EQ

Jankowska Jadwiga Bulas Laura

3:4 37:26 EQ

Chodubski Paweł

4:4 37:50 EQ

Chodubski Paweł Hławiczka Hubert

4:5 41:38 PS

Wesołek Dominika

4:6 42:38 EQ

Jankowska Jadwiga Hachuła Lena

5:6 44:05 EQ

Stępień Karol

5:7 47:53 EQ

Jankowska Jadwiga Wencel Nikola

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
03:50 Hachuła Lena Kojotki Naprzód Janów (ŻS) 2 Atak kolanem
30:26 Wencel Nikola Kojotki Naprzód Janów (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
38:40 Palion Antonina Kojotki Naprzód Janów (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
41:38 Kapustka Maciej KS Luce Cieszyn (ŻS) PS Zahaczenie
49:44 Kapustka Maciej KS Luce Cieszyn (ŻS) 2 Zahaczenie

Składy

KS Luce Cieszyn (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
2 Zieliński Dariusz 02:29 0 0 0 0
1 Matuła Karol 57:31 7 0 7 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Kapustka Maciej 0 0 0 2
12 Nogowczyk Tymot. 0 0 0 0
7 Hławiczka Hubert 0 1 1 0
18 Kucharski Franciszek 0 0 0 0
10 Chodubski Paweł 3 0 3 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
27 Nowak Wojciech 0 0 0 0
14 Adamek Kacper 0 1 1 0
8 Giza Paweł 0 0 0 0
11 Nogowczyk Eneasz 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Stępień Karol 1 0 1 0
5 Wiśniewski Maciej 0 0 0 0
24 Szybalski Bartosz 0 0 0 0
0 Hornik Adam 0 1 1 0

Kojotki Naprzód Janów (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
0 Szpakiewicz Karolina 60:00 5 0 5 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
75 Bulas Laura 0 1 1 0
18 Palion Antonina 0 1 1 2
21 Wesołek Dominika 1 0 1 0
15 Szafarczyk Zuzanna 0 0 0 0
66 Kabelis–Sz. Lena 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Wańczuk Natalia 0 0 0 0
4 Wencel Nikola 1 1 2 2
12 Jankowska Jadwiga 4 0 4 0
14 Hachuła Lena 0 2 2 2
9 Krzywoń Maria 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Prochowska Paulina 0 0 0 0
25 Wierzbicka Marta 0 0 0 0