Informacje
  • Gospodarze:

    UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻS)

  • Trener UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻS):

    Łukasz Zachariasz

  • Goście:

    MOSM Tychy (ŻS)

  • Trener MOSM Tychy (ŻS):

    Beniamin Sławiński

  • Wynik:

    3:10 (1:4, 1:3, 1:3)

  • Data:

    19.10.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    15:45

  • Godzina zakończenia:

    17:40

  • Sędzia główny:

    Wiktor Kolat, Filip Gzik

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 04:10 EQ

Uracz Błażej Brzezowski Igor

1:1 07:35 -1

Matera Jan Tańczyk Wiktor

1:2 09:43 EQ

Janik Jakub Majkowski Mateusz

1:3 11:24 EQ

Matera Jan

1:4 16:44 EQ

Majkowski Mateusz

1:5 27:35 EQ

Świerz Feliks

1:6 30:10 EQ

Zellner Maciej Karpiński Kuba

1:7 32:13 EQ

Bagienko Adrian Słomian Paweł

2:7 39:59 EQ

Brzezowski Igor Nowak Kuba

3:7 43:54 EQ

Jasicki Gabriel Nowak Kuba

3:8 45:01 EQ

Janik Jakub Majkowski Mateusz

3:9 49:04 EQ

Janik Jakub Słomian Paweł

3:10 57:22 EQ

Majkowski Mateusz Janik Jakub

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
06:15 - MOSM Tychy (ŻS) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
12:06 Michalik Mateusz UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
20:00 - UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻS) 2 Opóźnianie gry

Składy

UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
3 Krysztopowicz Oskar 40:00 7 0 7 0
35 Kobiela Alicja 20:00 3 0 3 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Uracz Błażej 1 0 1 0
14 Brzezowski Igor 1 1 2 0
7 Jasicki Gabriel 1 0 1 0
9 Nowak Kuba 0 2 2 0
18 Nakoneczny Michał 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Zapała Julian 0 0 0 0
32 Rech Wojciech 0 0 0 0
4 Konieczka Eryk 0 0 0 0
17 Nowak Cyprian 0 0 0 0
25 Michalik Mateusz 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
29 Lubański Przemysław 0 0 0 0
66 Hołda Szymon 0 0 0 0
23 Bajer Kamil 0 0 0 0
11 Rydlewski Wojciech 0 0 0 0
78 Stelmach Rafał 0 0 0 0

MOSM Tychy (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Kuźnik Miłosz 29:50 1 0 1 0
39 Bochyński Mateusz 30:10 2 0 2 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
66 Kędra Gabriel 0 0 0 0
16 Starowicz Arkadiusz 0 0 0 0
45 Wilczok Wojciech 0 0 0 0
9 Paluch Dawid 0 0 0 0
19 Bagienko Adrian 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
35 Sroczyński Kacper 0 0 0 0
44 Majkowski Mateusz 2 2 4 0
87 Karpiński Kuba 0 1 1 0
57 Zimny Samuel 0 0 0 0
85 Zellner Maciej 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
28 Matera Jan 2 0 2 0
61 Tańczyk Wiktor 0 1 1 0
7 Pyrskała Leon 0 0 0 0
15 Świerz Feliks 1 0 1 0
17 Słomian Paweł 0 2 2 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Janik Jakub 3 1 4 0