Informacje
  • Gospodarze:

    KS K-ce Naprzód Janów (ŻS)

  • Trener KS K-ce Naprzód Janów (ŻS):

    Jakub Jaskólski

  • Goście:

    KH Polonia Bytom II (ŻS)

  • Trener KH Polonia Bytom II (ŻS):

    Magdalena Czaplik

  • Wynik:

    24:2 (10:1, 8:1, 6:0)

  • Data:

    19.10.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:00

  • Godzina zakończenia:

    19:55

  • Sędzia główny:

    Grzegorz Lipiński, Patrycja Pirogowicz

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 00:55 EQ

Kosmęda Michał Marczak Szymon

2:0 04:47 EQ

Marczak Szymon Strzelec Karol

3:0 08:04 EQ

Pol Mateusz Pluta Adrian, Lubczyk Mikołaj

4:0 08:12 EQ

Bednarek Bartosz

5:0 08:35 EQ

Kosmęda Michał Marczak Szymon

6:0 10:55 EQ

Bulas Konrad Gądzik Igor

6:1 11:16 EQ

Kozłowska Natalia Tomsia Julia

7:1 13:52 EQ

Marczak Szymon Pol Mateusz

8:1 14:28 EQ

Marczak Szymon Bednarek Bartosz

9:1 16:02 EQ

Gądzik Igor Kuleta Kamil, Rzepka Jakub

10:1 18:34 EQ

Rzepka Jakub Bulas Konrad

10:2 21:29 +1

Zięba Lena

11:2 21:59 EQ

Kuleta Kamil Bulas Konrad

12:2 23:01 EQ

Pluta Adrian Pol Mateusz, Dzik Kamil

13:2 25:21 EQ

Marczak Szymon Lubczyk Mikołaj

14:2 27:43 EQ

Pluta Adrian Latusek Artur

15:2 32:07 EQ

Dzik Kamil Kuleta Kamil

16:2 32:52 EQ

Bednarek Bartosz

17:2 35:46 -1

Marczak Szymon Rzepka Jakub

18:2 39:22 EQ

Marczak Szymon Kosmęda Michał

19:2 41:47 EQ

Marczak Szymon Rzepka Jakub

20:2 42:52 EQ

Kosmęda Michał Bulas Konrad

21:2 50:29 EQ

Kuleta Kamil Strzelec Karol

22:2 54:26 EQ

Kosmęda Michał Bulas Konrad

23:2 58:21 EQ

Latusek Artur Marczak Szymon

24:2 59:34 EQ

Gądzik Igor

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
11:41 Marczak Szymon KS K-ce Naprzód Janów (ŻS) 2 Zahaczenie
20:09 Marczak Szymon KS K-ce Naprzód Janów (ŻS) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
35:09 Lubczyk Mikołaj KS K-ce Naprzód Janów (ŻS) 2 Wysoki kij
35:09 Lubczyk Mikołaj KS K-ce Naprzód Janów (ŻS) 2 Zbyteczna ostrość w grze

Składy

KS K-ce Naprzód Janów (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
33 Kowalik Bartosz 29:03 2 0 2 0
32 Kirstein Igor 30:57 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Dzik Kamil 1 1 2 0
8 Strzelec Karol 0 2 2 0
66 Marczak Szymon 7 3 10 4
45 Bednarek Bartosz 2 1 3 0
51 Kosmęda Michał 4 1 5 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
31 Gądzik Igor 2 1 3 0
14 Kowalczyk Krystian 0 0 0 0
21 Bulas Konrad 1 4 5 0
40 Rzepka Jakub 1 3 4 0
61 Kuleta Kamil 2 2 4 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Łukaszewski Igor 0 0 0 0
48 Latusek Artur 1 1 2 0
87 Lubczyk Mikołaj 0 2 2 4
67 Pluta Adrian 2 1 3 0
44 Pol Mateusz 1 2 3 0

KH Polonia Bytom II (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
27 Poziemba Wiktoria 29:31 13 0 13 0
52 Słoka Tobiasz 30:29 11 0 11 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
25 Krążyńska Natalia 0 0 0 0
56 Jana Julia 0 0 0 0
55 Tomsia Julia 0 1 1 0
7 Kozłowska Natalia 1 0 1 0
5 Chorzępa Weronika 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
36 Składny Katarzyna 0 0 0 0
4 Gapińska Katarzyna 0 0 0 0
37 Nowak Julia 0 0 0 0
18 Zięba Lena 1 0 1 0
28 Sieroń Paulina 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Błach Magdalena 0 0 0 0
1 Kamińska Maja 0 0 0 0
11 Rola Oliwia 0 0 0 0