Informacje
  • Gospodarze:

    Kojotki Naprzód Janów (ŻS)

  • Trener Kojotki Naprzód Janów (ŻS):

    Adamiec Janusz

  • Goście:

    KH Polonia Bytom (ŻS)

  • Trener KH Polonia Bytom (ŻS):

    Dybaś Łukasz

  • Wynik:

    5:6 (1:1, 1:2, 3:3)

  • Data:

    14.11.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    11:45

  • Godzina zakończenia:

    13:35

  • Sędzia główny:

    Czech Wojciech, Pirogowicz Patrycja

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 03:08 EQ

Tyński Amadeusz Szyszka Michał

1:1 15:16 EQ

Krzywoń Maria Prochowska Paulina

1:2 33:24 EQ

Grobara Jakub Tyński Amadeusz

2:2 38:19 EQ

Hachuła Lena Zagożdżon Alicja, Pawlok Joanna

2:3 39:02 EQ

Rutkowski Oskar Tyński Amadeusz

3:3 41:49 -1

Szafarczyk Zuzanna Hachuła Lena

3:4 45:33 EQ

Tyński Amadeusz

4:4 48:40 EQ

Bulas Laura Jankowska Jadwiga

5:4 50:18 EQ

Bulas Laura

5:5 55:31 EQ

Kołodziej II Adam

5:6 57:54 EQ

Magdziak Marcin Grobara Jakub, Tyński Amadeusz

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
28:01 Figiel Magdalena Kojotki Naprzód Janów (ŻS) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
32:40 Bulas Laura Kojotki Naprzód Janów (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
40:17 Wencel Nikola Kojotki Naprzód Janów (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
52:12 Borlik Damian KH Polonia Bytom (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
58:42 Kołodziej II Adam KH Polonia Bytom (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
59:51 Wesołek Dominika Kojotki Naprzód Janów (ŻS) 2 Przeszkadzanie

Składy

Kojotki Naprzód Janów (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
39 Król Filip 40:00 4 0 4 0
33 Szpakiewicz Karolina 20:00 2 0 2 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Wencel Nikola 0 0 0 2
75 Bulas Laura 2 0 2 2
21 Wesołek Dominika 0 0 0 2
29 Szafarczyk Zuzanna 1 0 1 0
19 Figiel Magdalena 0 0 0 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Pawlok Joanna 0 1 1 0
32 Zagożdżon Alicja 0 1 1 0
29 Jankowska Jadwiga 0 1 1 0
81 Hachuła Lena 1 1 2 0
9 Krzywoń Maria 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Palion Antonina 0 0 0 0
32 Wańczuk Natalia 0 0 0 0
29 Nawrat Julia 0 0 0 0
81 Kabelis–Sz. Lena 0 0 0 0
92 Zyguła Julia 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
62 Prochowska Paulina 0 1 1 0
24 Wierzbicka Marta 0 0 0 0
5 Zielonka Julia 0 0 0 0

KH Polonia Bytom (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
35 Jaworski Tobiasz 00:00 0 0 0 0
39 Kowalczyk Maksym. 60:00 5 0 5 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Rutkowski Oskar 1 0 1 0
33 Marchewka Jakub 0 0 0 0
19 Kołodziej II Adam 1 0 1 2
14 Garncarczyk Igor 0 0 0 0
15 Popławski Stanisław 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
29 Janda Kacper 0 0 0 0
6 Tyński Amadeusz 2 3 5 0
40 Grobara Jakub 1 1 2 0
23 Magdziak Marcin 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
88 Kędzia Michał 0 0 0 0
82 Borlik Damian 0 0 0 2
69 Schwanitz Kordian 0 0 0 0
28 Litwa Dominik 0 0 0 0
99 Szyszka Michał 0 1 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Jedynak Dominik 0 0 0 0
16 Jarczyk Oliwier 0 0 0 0