Informacje
  • Gospodarze:

    KS Luce Cieszyn (ŻS)

  • Trener KS Luce Cieszyn (ŻS):

    SŁAMA MARCIN

  • Goście:

    KH Polonia Bytom II (ŻS)

  • Trener KH Polonia Bytom II (ŻS):

    CZAPLIK MAGDALENA

  • Wynik:

    10:2 (3:1, 1:1, 6:0)

  • Data:

    12.10.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:15

  • Godzina zakończenia:

    19:00

  • Sędzia główny:

    CIEŚLA KAMIL, CIEŚLA MATEUSZ

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    20

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 05:09 EQ

Nogowczyk Eneasz

2:0 06:24 EQ

Nogowczyk Eneasz Hornik Adam, Olek Adam

2:1 10:18 EQ

Nowak Julia Składny Katarzyna

3:1 13:28 -1

Stępień Karol Nogowczyk Eneasz

3:2 32:33 EQ

Nowak Julia Kozłowska Natalia

4:2 38:07 EQ

Nowak Wojciech

5:2 41:47 EQ

Chodubski Paweł

6:2 42:24 EQ

Hornik Adam

7:2 45:21 EQ

Hornik Adam Giza Paweł

8:2 45:32 EQ

Giza Paweł Hornik Adam

9:2 51:20 EQ

Nogowczyk Tymot. Chodubski Paweł

10:2 56:47 EQ

Chodubski Paweł

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
12:32 Kapustka Maciej KS Luce Cieszyn (ŻS) 2 Zahaczenie
19:25 - KS Luce Cieszyn (ŻS) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
30:32 Adamek Kacper KS Luce Cieszyn (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
33:53 Składny Katarzyna KH Polonia Bytom II (ŻS) 2 Przeszkadzanie
34:20 Kozłowska Natalia KH Polonia Bytom II (ŻS) 2 Atak łokciem
52:00 Składny Katarzyna KH Polonia Bytom II (ŻS) 2 Zahaczenie
57:34 Stępień Karol KS Luce Cieszyn (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
58:54 Jana Julia KH Polonia Bytom II (ŻS) 2 Trzymanie
59:22 Giza Paweł KS Luce Cieszyn (ŻS) 2 Zbyteczna ostrość w grze
59:22 Składny Katarzyna KH Polonia Bytom II (ŻS) 2 Zbyteczna ostrość w grze

Składy

KS Luce Cieszyn (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
2 Henc Adam 30:32 1 0 1 0
1 Matuła Karol 29:28 1 0 1 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Kapustka Maciej 0 0 0 2
12 Nogowczyk Tymot. 1 0 1 0
7 Hławiczka Hubert 0 0 0 0
18 Kucharski Franciszek 0 0 0 0
10 Chodubski Paweł 2 1 3 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Kraszewski Konrad 0 0 0 0
27 Nowak Wojciech 1 0 1 0
14 Adamek Kacper 0 0 0 2
8 Giza Paweł 1 1 2 2
11 Nogowczyk Eneasz 2 1 3 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Stępień Karol 1 0 1 2
5 Wiśniewski Maciej 0 0 0 0
28 Hornik Adam 2 2 4 0
15 Olek Adam 0 1 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
29 Krzaczkowski Jakub 0 0 0 0

KH Polonia Bytom II (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
27 Poziemba Wiktoria 60:00 10 0 10 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Chorzępa Weronika 0 0 0 0
7 Kozłowska Natalia 0 1 1 2
55 Tomsia Julia 0 0 0 0
56 Jana Julia 0 0 0 2
25 Krążyńska Natalia 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
26 Juszczak Dorota 0 0 0 0
37 Nowak Julia 2 0 2 0
1 Kamińska Maja 0 0 0 0
4 Gapińska Katarzyna 0 0 0 0
36 Składny Katarzyna 0 1 1 6

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Błach Magdalena 0 0 0 0
11 Rola Oliwia 0 0 0 0