Informacje
  • Gospodarze:

    UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻS)

  • Trener UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻS):

    Łukasz Zachariasz

  • Goście:

    Kojotki Naprzód Janów (ŻS)

  • Trener Kojotki Naprzód Janów (ŻS):

    Janusz Adamiec

  • Wynik:

    12:3 (3:0, 4:1, 5:2)

  • Data:

    05.10.2020

  • Godzina rozpoczęcia:

    15:45

  • Godzina zakończenia:

    17:25

  • Sędzia główny:

    Wiktor Kolat, Filip Gzik

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    30

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 02:12 EQ

Zapała Julian Nakoneczny Michał

2:0 02:58 EQ

Nakoneczny Michał Nowak Cyprian

3:0 15:18 EQ

Michalik Mateusz Nakoneczny Michał

4:0 23:58 EQ

Nowak Cyprian Bajer Kamil

4:1 24:19 EQ

Krzywoń Maria Jankowska Jadwiga

5:1 25:51 EQ

Kućmierz Oliwier Brzezowski Igor

6:1 27:27 EQ

Jasicki Gabriel Brzezowski Igor

7:1 39:41 -1

Kućmierz Oliwier

8:1 47:28 +1

Kućmierz Oliwier

9:1 48:13 EQ

Brzezowski Igor

10:1 51:48 EQ

Kućmierz Oliwier Nowak Kuba

10:2 54:36 EQ

Nawrat Julia

11:2 56:01 EQ

Pytel Łukasz Konieczka Eryk

12:2 56:52 EQ

Uracz Błażej Brzezowski Igor

12:3 58:48 EQ

Nawrat Julia Wesołek Dominika

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
13:17 Hachuła Lena Kojotki Naprzód Janów (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
38:31 Brzezowski Igor UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻS) 2 Zahaczenie
40:30 Michalik Mateusz UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻS) 2 Atak łokciem
45:47 Zyguła Julia Kojotki Naprzód Janów (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
3 Krysztopowicz Oskar 20:00 1 0 1 0
35 Kobiela Alicja 40:00 2 0 2 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Uracz Błażej 1 0 1 0
14 Brzezowski Igor 1 3 4 2
7 Jasicki Gabriel 1 0 1 0
9 Nowak Kuba 0 1 1 0
5 Kućmierz Oliwier 4 0 4 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Zapała Julian 1 0 1 0
32 Rech Wojciech 0 0 0 0
18 Nakoneczny Michał 1 2 3 0
17 Nowak Cyprian 1 1 2 0
25 Michalik Mateusz 1 0 1 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
78 Stelmach Rafał 0 0 0 0
66 Hołda Szymon 0 0 0 0
23 Bajer Kamil 0 1 1 0
24 Pytel Łukasz 1 0 1 0
4 Konieczka Eryk 0 1 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Wiśniewski Adrian 0 0 0 0
22 Witkowski Jakub 0 0 0 0
16 Libricht Seweryn 0 0 0 0

Kojotki Naprzód Janów (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
36 Król Filip 60:00 12 0 12 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
75 Bulas Laura 0 0 0 0
18 Palion Antonina 0 0 0 0
21 Wesołek Dominika 0 1 1 0
15 Szafarczyk Zuzanna 0 0 0 0
23 Nawrat Julia 2 0 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Zyguła Julia 0 0 0 2
32 Zagożdżon Alicja 0 0 0 0
10 Jankowska Jadwiga 0 1 1 0
25 Hachuła Lena 0 0 0 2
9 Krzywoń Maria 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Wańczuk Natalia 0 0 0 0
4 Wencel Nikola 0 0 0 0
12 Wierzbicka Marta 0 0 0 0
66 Kabelis–Sz. Lena 0 0 0 0
17 Prochowska Paulina 0 0 0 0